Ana Sayfa / Altcoinler / Haftanın En Çok Kazanan Traderları
altcoin haberleri

Haftanın En Çok Kazanan Traderları

Advertisements

Haftanın En Çok Kazanan Traderları

Lider kripto para Bitcoin (BTC) fiyatı, bu hafta 29 bin dolara kadar geriledi. Görülen düşüşe rağmen Binance Futures vadeli kripto para borsası yatırımcıları milyon dolarlar kazandı. Gelin haftanın en çok kazanan 5 yatırımcısına göz atalım.Bitcoin (BTC) bu hafta %13 oranında düşüş gördü. Bitcoin, CoinGecko verilerine göre hafta içerisinde 29 bin 300 – 37 bin 600 dolar arasında işlem gördü. 593 milyar dolarlık piyasa hacmine erişen kripto para, 31 bin doların üzerinde fiyatlanıyor.

bitcoin-btc
Haftanın oran bazında (ROI) en çok kazananları

  • AbleCowboyTown: Yüzde 3 bin 63 ROI oranıyla listenin birincisi olan trader, bu hafta 8 bin 300 dolar kazandı. Yatırımcının günlük kazancı ise 2 bin dolar oldu.
  • CostClubMeat: Listenin ikincisi olan yatırımcı, yüzde 3 bin 7 ROI oranına sahip. Trader bu hafta 10 bin dolar elde etti.
  • BoilTwentiethWife: Yüzde 2 bin 84 ROI oranıyla üçüncülük elde eden trader, hafta içinde 6,9 bin dolar kazanırken bugün 3,2 bin dolarını kaybetti.
  • TelevisionMarchChristmas: Yüzde 2 bin 83 ROI oranıyla dördüncü olan trader, bu hafta 91 bin dolar elde etti. Günlük PnL bazında ise 27 bin dolarlık kayıp verdi.
  • ChopsticksMarkerBand: Beşinci olan yatırımcı, yüzde 2 bin 43 ROI oranına sahip. Trader, haftalık bazda 24 bin dolar elde ederken gün içinde de 846 dolar kazandı.

Haftanın miktar bazında (PnL) en çok kazananları

  • HabitCandleGiant: Haftanın birincisi olan trader, 14.8 milyon dolar kazanmayı başardı. Yatırımcı, geçen hafta 20 milyon dolar kazanarak ikincilik aldı. Trader, gün içinde 6.3 milyon dolar daha kazandı.
  • BatThursdayBurn: Geçen hafta kazandığı 23 milyon dolar ile birinci olan trader, bu hafta 14.8 milyon dolar elde ederek ikinci oldu. Trader, gün içinde 459 bin dolar kaybetti.
  • UsefulBalconyChild: Geçen hafta 5.1 milyon dolar ile dördüncülük alan trader, bu hafta kazandığı 4.4 milyon dolar ile üçüncülük elde etti. Yatırımcı günlük bazda 34 bin dolarlık kayıp verdi.
  • MarchSurpriseBig: 2.7 milyon dolar kazanarak listenin dördüncüsü olan yatırımcı, gün içinde 646 bin dolar daha elde etmeyi başardı.
  • CellCountBalcony: Listenin son sırasına yerleşen trader, haftalık bazda 2.6 milyon dolar kazanırken gün içinde 84 bin dolar kaybetti.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Cardano güncellendi ! İşte detayları

Advertisements Cardano güncellendi ! İşte detayları “Mary” yükseltmesi, Cardano için heyecan verici yeni kullanım alanları açıyor. Ayrıca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.