Binance %20 İndirim
Her Saat Milyonlarca Dolarlık Ethereum (ETH) Kül Oluyor
Her Saat Milyonlarca Dolarlık Ethereum (ETH) Kül Oluyor

Her Saat Milyonlarca Dolarlık Ethereum (ETH) Kül Oluyor

Altcoin lideri olarak bilinen Ethereum (ETH) ağında EIP-1159 güncellemesinin olumlu etkileri devam ediyor. Son olarak “Watchtheburn” sitesinin açıkladığı verilere göre her saat milyonlarca dolar değerinde ETH’nin yakıldığı öğrenildi.

Ethereum (ETH) EIP-1159 Güncellemesinin Etkisi

ETH ağında işlem ücretlerinden alınan paydan bir miktarın yakılmasıyla devam eden döngü her saat yüzlerce ETH’yi kül ediyor. Ağın dengesini korumak adına oldukça önemli olan bu güncelleme ilk çıktığı günden bu yana oldukça sevildi. Ethereum fiyatı üzerinde de olumlu bir etki bırakan bu güncelleme %20’ye yakın bir çıkışa aracı olmuştu.

Ethereum’da (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) Son Durum 15 Aralık
Ethereum (ETH) Son Durum 15 Aralık

Haber yayın saatleri itibariyle 3.805 dolardan işlem gören ETH son 24 saatte %2 artış yakalamış durumda. Buna ek olarak genel düşüş trendinin etkisinin devam ettiğini söyleyebiliriz. Yatırımcıların bir miktar korkmasını sağlayan bu durum balinalar için ise başka bir anlam ifade etmiş gibi görünüyor. Bunun nedeni olarak ise balinaların bu düşüş trendinde milyonlarca dolarlık ETH satın alması olarak gösterilebilir.

2021 yılının sonlarına doğru gelinmişken yaşanılan bu düşüşler yatırımcıları ikiye ayırdı. Bir kesim yıl sonu için 5.000 dolarlık hedefin halen geçerli olduğunu belirtirken bir kesim ise bunun artık zor olacağını düşünüyor. Ancak her iki kesimin de ortak umudu ETH’nin artışa geçmesi yönünde.

Vodafone Dünyanın İlk SMS’ini NFT Olarak Satışa Çıkartıyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

hodl btc cryptopunk holdings

Bitcoin ve Ethereum Üzerindeki Yükseliş Piyasalara Öncülük Ediyor

Kripto para ekosistemi, birleşik piyasa kapitalizasyonu bir aydan fazla bir süredir ilk kez 1 trilyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.