Ana Sayfa / Altcoinler / Her Şeye Rağmen Yükselişte Olan O 3 Altcoin Birimi
Bybit
Her Şeye Rağmen Yükselişte Olan O 3 Altcoin Birimi
Her Şeye Rağmen Yükselişte Olan O 3 Altcoin Birimi

Her Şeye Rağmen Yükselişte Olan O 3 Altcoin Birimi

Birçok kripto para yatırımcısı için üzücü bir haftayı geride bırakırken bazı altcoin birimleri her şeye rağmen yükselmeye devam ediyor. Biz de sizler için dünden bu yana her şeye rağmen yükselen o 3 altcoini hazırladık.

1- Dogecoin (DOGE)

Uzun bir süredir düşüşte olan Dogecoin (DOGE) dün Elon Musk’ın hamleleriyle tekrardan artışa geçti. Milyarder isim tarafından yapılan paylaşımda Elon Musk’ın oğlunu temsil eden bir karakter parasıyla Dogecoin almak istiyordu. Bu şekilde hazırlanan “meme” paylaşımına ilgi gösteren Musk bu sayede DOGE’nin de artışa geçmesini sağladı. Şu anda 0.19 dolardan işlem gören popüler altcoin birimi son 24 saatlik süre zarfında %10’dan fazla değer kazanmış durumda.

2- Nexo (NEXO)

Yüz binlerce kullanıcıya kripto para alanında hizmet veren Nexo’ya ait bir token olan NEXO da dünden bu yana değer kazananlardan. Bu süreçte %9 değer kazanan tokenin değer kazanmasındaki neden olarak ise artan işlem trafiği olarak gösteriliyor. Ayrıca NEXO’nun şu anda 1.51 dolarlık değeriyle önemli bir noktada olduğunu da söyleyebiliriz.

3- XinFin Network (XDC)

Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.0825 dolardan yatırımcısıyla buluşan XinFin Network adını geçtiğimiz haftalarda sıkça duyurmuştu. Haftayı kapatırken %8’i aşan bir değer artışıyla atak yapan XDC için önümüzdeki haftanın da verimli geçeceği düşünülüyor. Özellikle de kripto para lideri Bitcoin’deki duruma rağmen yaşanan bu artış yatırımcıları daha da kendisine çekecektir.

El Salvador Bitcoin Yerine Kendi Kripto Parasını Üretmek İstiyor!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 15 Milyon Dolar Çaldırdı

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 12 Milyon Dolar Çaldırdı

Bir DeFi platformu olan pNetwork hack saldırısına uğramış durumda. Bu saldırıda 15 milyon dolar çaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.