Ana Sayfa / Altcoinler / Huobi Türkiye’deki kullanıcılara kulak verip Chiliz’i (CHZ) listeledi
huobi, türkiyeye 250'den fazla kripto para seçeneğiyle geliyor
huobi, türkiyeye 250'den fazla kripto para seçeneğiyle geliyor

Huobi Türkiye’deki kullanıcılara kulak verip Chiliz’i (CHZ) listeledi

Advertisements

Huobi Türkiye’deki kullanıcılara kulak verip Chiliz’i (CHZ) listeledi

Önde gelen kripto para borsalarından Huobi, taraftar tokenleri ile adını duyuran Socios.com’un dijital para birimi Chiliz’i (CHZ) listeledi.

Galatasaray ve Trabzonspor gibi köklü kulüplere taraftar tokeni geliştiren Socios.com’un yerel para birimi CHZ işlemleri, Huobi borsasında başladı.

Yapılan açıklamada Huobi’nin aldığı bu kararın, Türkiye’deki kullanıcıların yoğun ilgi gösterdikleri anket sonucunda işleme konduğu bildirildi.

Türkiye’deki kullanıcılar istedi

Socios.com; Türkiye’den Galatasaray ve Trabzonspor’un yanı sıra dünyada Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, Atletico Madrid ve Roma gibi birçok farklı spor kulübü için blockchain tabanlı taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu olarak çalışıyor.

Gerek alım satım hacmi, gerekse likiditede açısından önde gelen dijital varlık alım satım platformlarından olan Huobi, Socios.com’un yerel tokeni olan Chiliz’i listeleyerek taraftarların daha rahat işlem yapmasını sağlamış oldu.

Socios.com’un para birimi CHZ’i platformuna taşıyan Huobi, bu kararı kullanıcı anketlerinin sonuçlarını değerlendirerek hayata geçirdiğini söyledi.

Şirket, geçtiğimiz haftalarda Twitter üzerinden bir anket yaparak takipçilerine “Huobi’de en çok görmek istedikleri projeleri” sormuştu. Gelen popüler cevaplardan biri olan Chiliz’i değerlendirme sürecine alan Huobi, platformda listelenen 301’inci token olarak CHZ’yi kullanıcılarına sundu.

Konu hakkında açıklama yapan Chiliz CEO’su Alex Dreyfus şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye bizim için çok önemli bir pazar ve Huobi ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşmayla Türkiye spor endüstrisine 100 milyon Türk lirası kazandırma hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz.”

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Defi Için Arbitaj Merkezi : Swaprol Nedir ?

Advertisements Arbitraj için En Teknolojik Platform Swaprol platformu, borsalar arası arbitraj ticareti için uygun bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.