Ana Sayfa / Kripto Para / Huobi, Türkiye’ye 250’den Fazla Kripto Para Seçeneğiyle Geliyor
huobi, türkiyeye 250'den fazla kripto para seçeneğiyle geliyor
huobi, türkiyeye 250'den fazla kripto para seçeneğiyle geliyor

Huobi, Türkiye’ye 250’den Fazla Kripto Para Seçeneğiyle Geliyor

Advertisements

Küresel alanda kripto para değişimleri için büyük bir firma olan Huobi, Türkiye’ye 250’den fazla kripto para seçeneğiyle geliyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre ülkemizde gerçekleşen kripto para borsalarına ilişkin yeni yasalar sayesinde kendilerine büyük bir fırsat doğdu. Huobi’nin EMEA Bölge Başkanı Mohit Davar, yapmış olduğu açıklamada Türkiye’de birçok kripto para yatırımcısı bulunduğunu ve yasal çerçevelerde hizmet verebilmek için istekli olduklarını belirtti.

Huobi, 18 Ekim Cuma günü projesinin detaylarını İstanbulda’ki Avrasya Blok Zinciri Zirvesi’nde duyuracak. Haziran ayının başlarından beri Türkiye pazarına girmeyi planlayan Huobi, yasal fırsatların açıklanmasıyla birlikte projesine hız kazandırmaya başladı.

Altyapı ve uyumluluk için ülkemizdeki en büyük bankalardan biriyle çalıştıklarını açıklayan Mohit Davar, henüz bu bankanın ismini paylaşmak istemiyor.

“Bankalar, bir ortak olarak bizimle karşı karşıya kaldıklarında, aslında yükümlülüklerini yerine getirdiklerinden emin olmak istiyorlar.”

Türk kullanıcıların Huobi Token tutarak %0.1 işlem ücreti ve %50 indirim gibi özel fırsatlardan da faydalanabileceğini açıklayan Mohit Davar, Türkiye’de pazarın büyük bir bölümünü ellerine almak istediklerinin altını çizdi. Projeye ait detaylar bugün düzenlenecek Avrasya Blok Zinciri Zirvesi’nde daha da detaylandırılacaktır.

Kripto Para Dostu Brave 8 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

TEZOS (XTZ) Yaptığı Çıkışla Bitcoini Geride Bıraktı

TEZOS (XTZ) Yaptığı Çıkışla Bitcoin’i Geride Bıraktı

Advertisements Ekim 2018’deki en düşük fiyatı 0,728 dolardan yükselişe geçen Tezos (XTZ) yüzde 205 değer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.