Ana Sayfa / Altcoinler / Huobi’ye Gönderilen 404 Milyon Dolarlık Transferler Kafa Karıştırdı
huobi borsası

Huobi’ye Gönderilen 404 Milyon Dolarlık Transferler Kafa Karıştırdı

Advertisements

Huobi’ye Gönderilen 404 Milyon Dolarlık Transferler Kafa Karıştırdı.

Son birkaç saat içinde kripto para borsası Huobi’ye toplam 404 milyon dolar değerinde Tether (USDT) gönderildi. Bu arada borsa, olası kargaşayla ilgili tüm söylentileri yalanladı.

İşlemlerden ikisi, toplam değeri yaklaşık 304 milyon dolar olan bilinmeyen bir adresten gönderilirken, 100 milyon dolarlık bir başka transfer ise Bitfinex’ten gönderildi.

404 Milyon Dolarlık Transfer

Anormal derecede büyük işlemleri izleyen popüler twitter adresi Whale Alert, bugün işlemleri bildirdi. Hepsi de popüler kripto para borsası Huobi’ye gönderilen, toplamda 400 milyon doları aşan USDT şeklindeki üç transferi yakaladı.

İlginçtir ki, yaklaşık 304 milyon dolar değerindeki ilk iki işlemin her ikisi de bilinmeyen tek bir adresten gönderildi. İşlem TRON’un ağı kullanılarak gerçekleştirildi. İlki 100 milyon dolar, ikincisi 204 milyon dolar değerindeydi

Üçüncü transfer Bitfinex’ten Huobi’ye gerçekleştirildi. Bu işlem de 100 milyon dolar değerinde olup, toplam rakamı 404 milyon dolar değerinde USDT’ye çıkardı.

Bu yazının yazıldığı sırada, fonların amacı ile ilgili daha fazla açıklama yapılmadı. Boğalar, birisinin parayı Bitcoin’e veya başka bir kripto para birimine yatırmayı planladığını gösteren pozitif bir işaret olduğunu tahmin edebilir. Öte yandan gönderilen miktar teminat olarak da kullanılabilir.

Huobi, İç Kargaşa Söylentilerini Reddetti

Transferlerin gerçekleşmesinden hemen sonra, haberler gün yüzüne çıkmaya başladı ve şirketin COO’sunun bildirildiğine göre soruşturma geçirdiği ve Asyalı Traderların panik içinde olduğu söylentileri ortaya çıktı.

Borsa, tüm bunları çok hızlı bir şekilde reddetti ve şu açıklamada bulundu:

Huobi’nin tüm yönetim ekibi üyeleri toplantıya katıldı. Kimse tutuklanmış değil. Yanlış bilgilerin yayılmasının kullanıcı varlıklarının güvenliği konusunda endişelere yol açabileceğini anlıyoruz, ancak lütfen varlıklarınızın güvende olduğundan emin olun.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

PlayStation 5 ile Kripto Para Madenciliği Yapıldı!

Advertisements PlayStation 5 ile Kripto Para Madenciliği Yapıldı! Sony PlayStation 5 oyun konsolu kripto para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.