Ana Sayfa / Haberler / IBM’den Libra İle Birlikte Çalışmaya Hazırız Vurgusu
ibm libra ile birlikte çalışmaya hazır
ibm libra ile birlikte çalışmaya hazır

IBM’den Libra İle Birlikte Çalışmaya Hazırız Vurgusu

Teknoloji devi International Business Machines (IBM), yakın zamanda Facebook tarafından çıkarılması planlanan Libra adlı kripto para birimi için heyecanlı görünüyor. Yapılan açıklamaya göre Facebook ile ilerleyen dönemde ortak çalışmalar yürüterek daha sağlıklı bir yol planı çizilebilir. Şu sıralarda kripto paralarla uzaktan yakından alakası olan neredeyse herkesin duyduğu Libra, gündeme ilk günden beri bomba gibi oturmuş durumda. Gelecek yıl çıkarılması planlanan bir kripto para biriminin neden bu kadar ilgi çektiğini düşünenler için arkasında bir başka teknoloji devi Facebook’un olduğunu hatırlatmak gerek.

“Müşterilerimiz [Facebook] ile çalışmaya hazır ve biz de bunları bir araya getirmek için hepsiyle çalışmaya hazırız.” vurgusu yapıldı.

Tokenizasyon Vurgusu

IBM’nin Libra altyapısına katılıp katılmayacağı şuan için bir soru işareti olsa da iki teknoloji devi gelecekte birlikte çalışacak gibi görünüyor. Kripto paralardan çok bunların yarattığı tokenizasyon akımı ile ilgilenen şirket, gelecekte insanlık için büyük bir dönüm noktasının Libra benzeri sistemlerle oluşacağına inanmakta.

Şirketin Libra ve tokenizasyon ile ilgili yapmış olduğu açıklama ise bu şekilde:

“Libra hakkında konuşuyoruz ve insanlar bunun sadece bir diğer kripto olduğunu söylüyor. […] Kriptoyu bir kenara bırakın ve tokenizasyondan bahsedin, çünkü bizim ilgimizi çeken bu.”

Libra G7 İle Görüşme Yaptı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin'de Boğa Piyasası Sinyalleri | 24 Mayıs Bitcoin Analiz

Bitcoin’de Boğa Piyasası Sinyalleri | 24 Mayıs Bitcoin Analiz

Bundan tam 12 gün öncesinde gerçekleşen blok ödülü yarılanmasının ardından yatırımcılar tarafından bir sonraki hamle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.