Ana Sayfa / Altcoinler / İl Capo of Crypto’nun Mayıs İçin 11 Altcoin İsmi

İl Capo of Crypto’nun Mayıs İçin 11 Altcoin İsmi

Kripto paralar konusunda başarılı değerlendirmeleri ve yatırımları olan CryptoCapo’nun mayıs ayı için elinde tutmayı planladığı 11 altcoin ismi belli oldu. Paylaşılan bir twitter sayesinde takipçilerine bilgi akışı sağlayan şirketin ön plana almayı planladığı altcoinlerin isimleri de öğrenilmiş oldu.

NOIA, RSR ve ETH Yatırımları

Halkın açık şekilde kullanabilmesi adına hayata geçirilmeye çalışılan internet protokolü olan NOIA listede ilk sıralarda yer aldı. RSR adıyla piyasalarda bulunan ve yönetim alanında değerlenmesi beklenen altcoin de öne çıkanlar arasındaydı. Son olarak mayıs ayının en çok elde tutulacaklarından bir tanesi olarak ETH yani Ethereum açıklaması geldi.

Diğer Liste Altcoinleri

Öne çıkan yatırımların dışında elde tutarak mayıs ayında gelişimine bakılmak istenen proje altcoinlerin isimleri de listede yer aldı. Siber donanım ve güvenlikle alakalı olarak DAG bunlardan bir tanesiydi. PHA adı verilen ve veritaban amacıyla tasarlanan altcoin yanında TRB de yatırım araçları arasındaydı. Ekonomi alanında tasarlanan projelerden olan XOR, PSWAP ve VRA da dikkatleri üzerine toplayan yatırımlardan oldu.

Yükseliş Beklentisi

Bitcoin ve diğer büyük altcoinlerin değişimlerine odaklanan grafiklerin analizlerini de yapan CryptoCapo beş yıllık bir süreç sonunda artık altcoinlere sıra geldiği yorumunda bulundu. Düşük hacmi olan kripto paraların yükselişlerinin başlayacağını beklediğini ve yatırımlarını bu yönde şekillendirdiğini de açıklıyor.

Altcoin Rahatlığı

Altcoin yatırımlarından BTC’ye geçenlerin ağırlıklı oldukları dönemlerde altcoin piyasalarının canlanmasını beklemenin daha rahat olduğunu da açıklıyor. Ortalama %160 oranında bir artışın yakalanacağına dair beklentilerinin olduğunu da grafikli şekilde dile getiriyor. Erken dönemlerde yapılan yatırımlar için iyi bir zaman olduğunu ve alt coin dönemine geçilmesinin yakınlaştığını da anlatıyor. Açıklamalarının bu yönde olması yatırımcıların beğenisini topluyor.

Binance

Hakkında demir

Farklı Makaleler

Dogecoin'de Çöküş Devam Ederken Elon Musk'tan Sürpriz Açıklama Geldi

Dogecoin’de Çöküş Devam Ederken Elon Musk’tan Sürpriz Açıklama Geldi

Sosyal medyada yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto paralardan biri olan Dogecoin son birkaç gündür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.