Ana Sayfa / Analizler / İlk 20 Kripto Para Düşüşte
ilk 20 kripto para düşüşte
ilk 20 kripto para düşüşte

İlk 20 Kripto Para Düşüşte

Advertisements

Listede en iyi 20 sıralamasında yer almayı başarmış birçok kripto para son günlerde düşüşte ve bu düşüşün bir süre daha bu şekilde devam etmesinden korkuluyor. Özellikle Bitcoin’deki düşüş akımı diğer altcoinlere de yansımış durumda. Yatırım için şuanda bekleme pozisyonunda olan birçok kripto para yatırımcısı yüzünden piyasalar bir süredir durgun gidiyor. Bu durgun bekleyişin en az 1 hafta kadar sürmesi ve sonrasından bir çıkış grafiği ile bizleri karşılaması beklenmekte. Söz konusu durumun listenin ilk sıralarındaki tüm kripto paralar için olmasa da birçoğu için geçerli olacağı konuşulanlar arasında.

ilk 20 kripto para düşüşte
ilk 20 kripto para düşüşte

Sitemizdeki coin listesi sayfasında yer alan ve listenin üstlerinde kendisine yer edinmiş ilk 20 kripto paradan birçoğu şuan için piyasada kendisine tutunacak bir dal bulamamış gibi görünüyor. Çetin geçen piyasa günlerinde kendisini çıkmaza sürükleyen altcoinler için düşüşün bir süre daha süreceği muhtemel bir gerçek. Birçok kripto para analistine göre ise piyasalar şuanda sadece bir çıkış için gün sayıyor. Yazının başlarında da bahsettiğimiz çıkış akımı büyük yatırımcılara göre çok erken olmasa da 2020 yılı içerisinde mümkün. Özellikle Bitcoin’de yaşanan düşüşün 2020 yılında yaşanacak tahmini rekor fiyatlar öncesi bir hazırlık olduğu düşünülüyor. Böylesine uçuk bir ihtimalin yaşanıp yaşanmayacağı ise şuan için tam bir muamma.

Avrupa Birliği Tarafından Bir Kripto Para Girişimi Olabilir

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Peter Brandt'ten Korkutan Bitcoin Fiyat Tahmini

Peter Brandt’ten Korkutan Bitcoin Fiyat Tahmini

Advertisements Kripto para dünyasında yaptığı analizlerle tanınan Peter Brandt’ten şimdi de korkutan bir Bitcoin fiyat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.