Ana Sayfa / Bitcoin / İpuçlarını Çözen Kişi 10 Milyon Satoshi’nin Sahibi Olacak
İpuçlarını Çözen 10 Milyon Satoshi'nin Sahibi Olacak
İpuçlarını Çözen 10 Milyon Satoshi'nin Sahibi Olacak

İpuçlarını Çözen Kişi 10 Milyon Satoshi’nin Sahibi Olacak

Advertisements

Yeni çıkartılan bir çizgi romandaki ipuçlarını çözen kişi tam 10 milyon Satoshi’nin sahibi olacak. Bu miktarın 0.1 BTC, yani yazının kaleme alındığı sıralardaki verilere göre 913,42 dolar olduğunu da belirtelim. Ücretsiz bir şekilde verilecek bu Bitcoin’in sahibi olmak için tek yapılması gereken ise çizgi romandaki şifreleri çözmek.

Önümüzdeki birkaç aylık süreçte tamamı yayınlanacak olan çizgi romanda şifrelenerek yerleştirilmiş 12 tane anahtar bulunuyor. Okuyucular hikayede verilmek istenen mesajı ve anahtarı doğru tespit ederek ücretsiz Bitcoin sahibi olmaya hak kazanabilirler. Kripto para dünyasının içerisinde bulunan ve bu tarz gizemli şeylerin meraklısı olan kişiler çoktan ilk bölümün şifresini çözmeye başladılar bile. Sizler de eğer ücretsiz bir şekilde Bitcoin kazanmak istiyorsanız bu şifreli olarak saklanmış anahtarları keşfedebilirsiniz.

Çizgi romanı hazırlayan ekip tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Önümüzdeki aylarda ortaya çıkacak olan bu hikayeye gömülü 10 Milyon Satoshi’nin kilidini açacak on iki anahtar var.

Sevgili okuyucu, hodler ya da parasız kimse, porsuğu takip ederseniz, hazinesini bulabilirsiniz. Bu hikayede, Bit’in yolculuğunun merkezinde, 10 Milyon Satoshi’nin anahtarı gizleniyor.”

Bulltardian adı verilen bu çizgi roman serisi şimdiden birçok kişinin odağı olmayı başardı. Bitcoin yatırımcısı olmayan, ancak bu tarz gizemleri çözmeyi seven kişiler de anahtarları arayanlar arasında. Kısacası karşınızda büyük bir rakip kitlesi bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden sizler de çalışmalarınıza hemen başlayarak ücretsiz Bitcoin kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Cüzdana giriş yapmak için istenen 12 anahtarı bulan kişi toplamda 10 milyon Satoshi’nin sahibi olacak. Daha sonrasında ise bu Bitcoin’leri bulan kişi kendi cüzdanına aktarabilecek.

İpuçlarını Kaçırmayın!

Önümüzdeki birkaç aylık süreç boyunca yayınlanacak bölümlerdeki şifreleri çözerek Bitcoin kazanmak istiyorsanız bu çizgi roman tam size göre. Buna ek olarak ipuçları kazanmak istiyorsanız Twitter’da @ ctdl21and ve @cryptgm adlı hesapları tahmin edebilirsiniz. Yayınlanan ilk ipuçlarından birisini paylaşıyor ve başarılar diliyoruz:

“Kaleye girecek kadar cesur olduğunuzda, sizi bir parça irfanla ödüllendireceğiz: ‘İlk anahtar, Bal Porsuğu’nun umursamamasının nedenlerinden biridir.’ İyi şanslar, Bulltardia’nın tadını çıkarın.”

Belirlenen Bu 3 Altcoin’de Birikim Başladı | Fırsat Zamanı mı?

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Bu Haftaya Damga Vuran 5 Altcoin Birimi

14 Ocak BTC, ETH, XRP, LTC, ADA, BCH, DOT, XLM, LINK ve BNB Fiyat Analizi

Advertisements 14 Ocak BTC, ETH, XRP, LTC, ADA, BCH, DOT, XLM, LINK ve BNB Fiyat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.