Binance %20 İndirim

IRENA Green Energy Coin, Çevreci Kripto Çalışmalarını Başlattı

IRENA Green Energy Coin (IRENA), çevreci kripto para çalışmalarını başlatmış durumda. Kripto paraların ilk olarak piyasaya sürülmesinden bu yana tartışılan bir konu olan yüksek enerji tüketimi problemlerine tamamen yenilenebilir enerji sayesinde çözüm bulunması hedefleniyor. Bunun için çevreci madencilik sistemlerini kendisine ilke edinen IRENA coin şu anda aktif olarak alınıp satılmakta. Büyük bir yakım etkinlik planlamasının da yapılmış olduğu altcoin projesinde 2023 yılının son ayına kadar düzenli olarak IRENA coin yakımı yapılacak.

2023 yılının sonuna kadar her ay 500,000,000 adet IRENA coin yakılacak. Buna ek olarak projenin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre toplam arz miktarının %55 oranındaki kısmı hali hazırda yakılmış durumda. Toplam arzın 185,005,080,008 adet olduğu altcoin projesinde 83,330,791,336 adet coin dolaşımda kalmış durumda. 2023 yılının sonuna kadar sürecek bir yakım planlaması sonucunda en son 70,830,791,336 IRENA coin varlığının dolaşımda kalması hedefleniyor. Coin fiyatının kendinden emin bir şekilde yükselmesine aracılık edecek olan bu etkinlikler sayesinde ekonomik olarak istikrarlı bir yönelim sağlanması beklenmekte.

IRENA coin kazanmak için kullanıcılar elektrikli arabalar ve güneş panelleri ile tamamen çevreci bir şekilde madencilik yapmakta. Dünyanın önde gelen Oracle ağlarından Chainlink ile kurulan ortaklık ile birlikte güvenilir bir altyapı sunulmuştur. Kripto para kullanıcıları da IRENA coin ile birlikte çevreci blockchain teknolojisi ile yatırım işlemlerini yapabilirler.

IRENASWAP Geliyor!

IRENA Swap

IRENA Green Energy Coin ekibi ve Pancake swap ekibi arasında yapılan anlaşmalar sonucunda IRENASWAP ve IRENA FINANCE uygulamaları çok yakında geliyor. Kullanıcıların çeşitli kripto paralar ile swap yapmalarına imkan sağlanacak projede stake uygulamasının da başlatılacağı duyuruldu. IRENA coin kullanarak swap ve stake yapmak böylece mümkün olacak. Tüm bunlara ek olarak hak edilen kazançların doğrudan USDT ile dağıtılacağı duyuruldu. Kullanıcılar da bu şekilde kazançlarını doğrudan USDT cinsinden alabilecekler.

Avrupa’da İlk: Kredi Kartı Olmadan Alışveriş İmkanı

IRENA coin ekibinin hedeflediği projelerden biri olan Web3 tabanlı online alışveriş sitesi “IRENA Store” hayata geçirilmiş durumda. Avrupa’da bir ilk olan bu proje sayesinde kullanıcılar kredi kartı olmadan tamamen merkeziyetsiz sistemler ile alışveriş yapabilmektedir. Bu noktada alışverişlerde IRENA coin kullanıldığı için ekosistemin hareketliliği noktasında da avantaj sunan bir alışveriş sitesidir. Şu anda dünyaca ünlü şirketler olan LG ve Braun ile anlaşan IRENA coin, online mağaza üzerinden bu şirketlerin ürünlerini satmakta. IRENA coin ile satın alınan tüm bu ürünler Amazon yada eBAY üzerinden kullanıcılara bulundukları adrese olmak üzere kargolanmaktadır.

IRENA Store üzerinde yer alan anlaşmalı ürünler piyasa değerlerinin altında olacak şekilde kampanyalı bir şekilde satılmakta. IRENA coin varlıkları ile Metamask cüzdanı bağlantısı kullanılarak kullanıcıların alışveriş yapmalarına imkan veren platformda çeşitli anlaşmalar gelmeye devam edecektir. Sizler de IRENA coin hakkında daha fazla almak istiyorsanız Telegram grubuna katılmayı unutmayın:

https://t.me/Irena_coin_tr

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Kazakistan’da İnternetin Kesilmesi İle Madencilik Havuzlarında Ciddi Düşüş Görüldü

Orta Asya bölgesinde bulunan bir bağımsız devlet olan Kazakistan son günlerde gelen zam haberleriyle birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.