Binance %20 İndirim
Narkasa Chiliz (CHZ)'yi Listeleyeceğini Duyurdu

İtalya’dan Onay Alan Socios.com’un CHZ Projesi Artışa Geçti

Kulüpler için token sağlayan Socios.com Perşembe günü yaptığı açıklamada, İtalya’da sanal para birimi ve dijital cüzdan servis sağlayıcısı olarak düzenleyici onay aldığını söyledi. Bu, şirketin ana pazardaki hayran katılımını ve ödül platformlarını daha da artırmasını sağlayacak bir hamle.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasına geçiş, taraftarlar ve toplum için önemli bir gelişmeye işaret ediyor. Chiliz’in (CHZ) fiyatı, Socios.com’daki önemli bir gelişme nedeniyle yükselmeye devam ediyor. CHZ’nin fiyatı bir haftada neredeyse %50, bir ayda ise %120 arttı.

Socios.com İtalya’da yönetim lisansı aldı

Taraftar token platformu Socios.com, 18 Ağustos’ta yaptığı resmi duyuruda, İtalyan mali düzenleyici Organismo Agenti e Mediatori’den düzenleyici onay aldığını açıkladı. Lisans, Socios.com’un birincil pazardaki hayran etkileşimi ve ödül platformları için sanal para birimi ve dijital cüzdanlar sağlamasına olanak tanımakta.

Düzenleyici onayı, Socios.com’un bölgedeki hayran katılım platformunu ve hayran tokenlerini daha da genişletmesine yardımcı olacak. Bununla birlikte, Socios.com, İtalyan milli futbol takımının resmi taraftar etkileşimi ve ödül ortağıdır. Kayıt ayrıca İtalyan milli futbol takımı için ITA token projesinin lansmanını da destekleyecek.

Aslında İtalya, ülkede güçlü bir varlığa sahip olduğu için fan token platformu için de önemli bir pazar konumunda. AC Milan, Inter Milan, Napoli, AS Roma, Juventus ve Serie A futbol ligi gibi en iyi futbol kulüpleri Socios.com ile ortak.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus, tavsiyelerin tüketicileri korumak ve bölgede hayran etkileşimi oluşturmak için önemli olduğuna inanıyor:

“Bölgede sürdürülebilir kalkınma oluşturmaya kararlıyız ve İtalya’daki müşterilerimizin meşruiyetini ve güvenini sağlamak için düzenleyici makamlarla birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Anlaşma haberleriyle birlikte Chiliz (CZH) fiyatı son bir haftada %50’ye yakın yükselmiş durumda. Bununla birlikte de son 24 saatte ufak bir artış yaşandı. Şu andaysa token projesinin fiyatı 0.22 dolardan işlem görüyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.