Ana Sayfa / Altcoinler / Jed McCaleb XRP Satma Hızını Arttırdı!

Jed McCaleb XRP Satma Hızını Arttırdı!

Advertisements

Jed McCaleb XRP Satma Hızını Arttırdı!

XRPArcade’den Leonidas Hadjiloizou, XRP Ledger’ından alınan verilerin Jed McCaleb’in şu anda yaklaşık 3,836 milyar XRP’ye sahip olduğunu gösterdiğini belirtiyor. Leonidas Hadjiloizou, Jed McCaleb’ın Ripple ile 2016’da yaptığı bir anlaşma uyarınca elindeki kripto paraları nakit olarak satma hızını artırdığını söyledi.

Popüler Analist Ripple'ın Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşacağı Tarihi Açıkladı!

Anlaşmanın ilk yılında Jed McCaleb, hafta sonları ve tatiller de dahil olmak üzere haftanın her günü için ortalama günlük XRP hacminin %0,5’ini toplu olarak satabildi. İkinci ve üçüncü yıllarda kripto paraların %0,75’ini satabiliyordu ve şu anki dördüncü yılda %1’e kadar satış yapabiliyor. Anlaşmanın dördüncü yılı bittikten sonra Jed McCaleb, ortalama günlük hacmin %1,5’ini satabilecek.

Leonidas Hadjiloizou: Jed McCaleb’ın yaptığı XRP satışları artıyor

XRP’nin işlem hacmi, hızlı değer artışının yanı sıra yükseldiğinden, Jed McCaleb daha hızlı bir oranda satış yapmakta özgür. Mevcut hızda Leonidas Hadjiloizou, Jed McCaleb’ın elindeki XRP’nin bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde satılacağını söylüyor. Leonidas Hadjiloizou konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP HACMİNDEKİ RADİKAL ARTIŞTAN SONRA (CMC’YE GÖRE) JED MCCALEB’IN RİPPLE İLE YAPTIĞI ANLAŞMAYA GÖRE SATIŞLARINI ARTIRMASI MANTIKLIYDI. BUGÜN 9,9 MİLYON XRP SATILDI VE BU DA ONU YENİ BİR JED MCCALEB SATIŞI ATH’Sİ HALİNE GETİRDİ. BU HIZLA, JED MCCALEB’IN 3,836 MİLYAR XRP’Sİ 387 GÜN SONRA TÜKENECEK. JED MCCALEB VE RİPPLE ARASINDAKİ ANLAŞMAYA GÖRE, SATILAN MİKTARIN HER HAFTA (HER PAZAR) DEĞİŞTİĞİNİ UNUTMAYIN. BU, ÖNÜMÜZDEKİ 6 GÜNÜN HER BİRİNDE BU MİKTARI SATACAĞI ANLAMINA GELİYOR.

Spark Airdrop'unu Desteklemeyen Coinbase XRP Kullanıcılarını Kızdırdı!

Kripto analistleri Jed McCaleb’ın XRP satışları konusunda ne düşünüyor?

Jed McCaleb’ın sürekli satış tarafı baskısının etkisi, kripto analistleri ve yatırımcılar arasında uzun süredir tartışma konusu oldu. Analist Mati Greenspan, fiyatı en azından biraz etkilemeden bir kripto paranın toplam dolaşımdaki arzının %2’sinden fazlasını satmanın mümkün olmadığını söyledi. Başarılı analist Credible Crypto ise satış hacminin üçüncü en büyük kripto para biriminin uzun vadeli yörüngesini değiştiremeyecek kadar küçük olduğunu söylüyor.

Üçüncü en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında yüzde 4 oranında artışla 0,65 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 29,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 17,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Defi Için Arbitaj Merkezi : Swaprol Nedir ?

Advertisements Arbitraj için En Teknolojik Platform Swaprol platformu, borsalar arası arbitraj ticareti için uygun bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.