Ana Sayfa / Bitcoin / Jordan Belfort, ‘Bitcoin Koyun Görünümlü Kurt’
Bybit
koyun-gorunumunde-kurt-bitcoin

Jordan Belfort, ‘Bitcoin Koyun Görünümlü Kurt’

Wall Street Of Wolf (Wall Street Kurdu) olarak bilinen Jordan Belfort, Bitcoin’in tamamen değerini kaybetmeden önce 50 bin dolara kadar tırmanabileceğini söyledi.

Belfort, BTC’nin yükselen fiyatının, kripto para birimlerini uygunsuz şekilde kullandığını gördüğü için vahşi spekülasyona atfedileceğini inanıyor:

“BTC bir para birimi olarak kullanılmak üzere tasarlanmış bir şey ve yatırım aracı olarak kullanılıyor. Bir para birimi olarak, Bitcoin, 20.000 $ ya da 100 $ ‘da artık kullanışlı değil.”

Belfort , özellikle 2013 yılında Coinbase’de çalışırken kriptoya ödenecek BTC’nin erken benimsendiği Olaf Carlson-Wee davasıyla ilgili olarak, pazarın inceliğinden dolayı kripto pazarlarını manipüle etme potansiyeli hakkında olumsuz konuştu.

Belfort’a göre, Carlson-Wee Bitcoin’inin tamamını sattı, Bitcoin Cash’i (BCH) satın aldı ve daha sonra BTC’nin öldüğünü ve Bitcoin Cash’in geleceğini ve fiyatının fırladığını söyleyerek televizyonda röportaj verdi.

CT, Carlson-Wee’nin BTC’nin tamamını BCH için damping yaptığı belirtildiğini doğrulamadı, ancak CNBC’ye Ethereum hakkında bir röportaj vermiş olsa da, bazı Reddit kullanıcılarının Carlson- Wee’in tüm varlıklarını Eter’e taşıdığı şekliyle yanlış yorumladığını söyledi.

Belfort, Bitcoin’i “koyun görünümünde kurt” olarak tanımlarken, kesin olarak nihai olarak sıfıra düşmeden önce “50.000 dolara kadar çıkabilir” tahmininde bulundu.

Eylül 2017’de Belfort, bilgisayar korsanlarının sanal para çalma olasılığı nedeniyle Bitcoin’in sorunlu olduğunu belirtmişti . Ekim ayında ICO’ların “şimdiye kadar yaşanan en büyük dolandırıcılık” olduğunu belirtti. Belfort, kripto para birimlerine”bir kuruş” yatırmadığını da ekledi.

Haber yabancı kaynaktan çeviri yapıldı, bu nedenle dil bozukluğu olan yerler olabilir.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Yüz Milyonlarca Dolarlık Bitcoin (BTC) Hareketleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Dev Bitcoin (BTC) Transferleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Büyük kripto para transferlerini duyuran Whale Alert tarafından bugün ilginç Bitcoin transferleri dikkatleri üzerine toplamış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.