Binance %20 İndirim
JPMorgan Ve DSP Blochain Teknolojisi İle Çalışacak
JPMorgan Ve DSP Blochain Teknolojisi İle Çalışacak

JPMorgan Ve DSP Blochain Teknolojisi İle Çalışacak

Dijital para projeleri için DBS ve JPMorgan’ın tasarımı olan bankalararası blok zinciri olarak başlatılan platform bankalar arasındaki yeni blok şirketlerinin başlatılmasında ve işlemlerin gerçekleşmesinde kullanılmak için tasarlandı.

Singapurda ki en büyük banka olan DSP ile Temasek yatırım şirketinin ortak çalışması ile blok zincirinin ticari anlamdaki anlaşmazlıkları ve bankalar arası işlemlerin çözümlenmesi açısından Blockhain teknolojisini dijitalleştirmek faydalı olacak.

Çarşamba günü yaptığı açıklama da bankaların finansal yönden ödemelerinde zorluklara karşı ve işlemlerin akışını kolaylaştırmak açısından yararlı olduğunu söyleyen JPMorgan ödemelerdeki sıkıntıların giderilmesi için Blockhain kullanımının etki edeceğini bildirdi.

Yeni Pazarlara Hizmet Sunulacak

Singapur tarafından başlatılan ödeme giriş yöntemlerinden olan blok zinciri yöntemi Projeckt Ubin eskiye dayalı çalışmaların izini de taşıyor. Platformda planlanan doların dışında çeşitli para birimlerinin başka pazarlara sunulması ve hizmette bulunulması hedeflenmekte.

Yaptığı açıklamaya göre Mas Fintech ve Sopnendu dijital para ile birlikte küresel alt yapının tedarik edilmesinde katkı sağladığı belirtildi. Piyasaya sürülen Partior ile dijital para birimlerinin bir dönüm noktasında olacağı söyleniyor.

Deneyler sayesinde ticaretleştirme İzlenebilirlik ve değişmezlik benimsenen hareketleri teşkil eder. 3 katılımcıya ait Partior projesi kripto para birimi ile dönen endüstriyel katılımların gelişmesini sağlamaktadır.

Kripto Değişim Kurumu Bölümü Kuruldu

Yatırımcılar 2020 yılının sonlarına doğru yeni paralar alıp satamaya başladılar. Özellikle Bitcoin, XRP, ETH, DBS Dijital Exchance gibi kripto değişim bölümlerini DBS kurmuştur. Nisan ayında yeni geliştiricileri işe almaya başlayan Ethereum ve JPMorgan ayrıca Bitcoin fonunu da başlatacaklarını bildiriyor.

Söylenenler arasında Tamesek’in Bitcoin üzerinde yatırım yaptığı iddiaa edilmekte. Ödemelerin hızlı şekilde yapılacağı platformda farklı para primleri ile piyasa da daha fazla hareket olacağı tahmin edilmekte.

Hakkında demir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.