Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Justin Sun, Binance Borsasına 120 Milyon Dolarlık ETH Aktardı!
Binance %20 İndirim
Justin Sun Tron
Justin Sun Tron

Justin Sun, Binance Borsasına 120 Milyon Dolarlık ETH Aktardı!

Tron (TRX) projesinin başındaki isim olan Justin Sun, 21 Nisan gününde Binance borsasına büyük bir transfer gerçekleştirdi. Çinli gazeteci @Wu Blokchcain tarafından duyurulan bu transferin boyutuysa yaklaşık 120 milyon dolar olarak ölçülmekte. Cüzdanından 38.400 adet Ethereum (ETH) aktaran ünlü ismin bunları satacağı iddiaları ortaya atıldı.

Justin Sun, Ethereum Birikimini Satacak mı?

Bilindiği üzere bugün Tron ağı için önemli bir gelişme olan USDD adlı sabit token projesi duyuruldu. Bu proje kapsamında da rezervleri desteklemek için 10 milyar dolarlık Bitcoin satın alınması bekleniyor. Justin Sun tarafından yapılan bu transferin de rezervleri desteklemek amacıyla olabileceği iddiası ortaya atıldı.

Justin Sun tarafından Binance borsasına aktarılan 120 milyon dolarlık ETH’nin son durumu bilinmiyor. Birçok yatırımcı, bu varlıkların satılıp Bitcoin veya Tron alınacağını düşünüyor. Özellikle de bugün önemli bir sıçrama yapan Tron (TRX) için bir satın alım yapılmış olabileceği iddiası oldukça güçlü. Transferin saatleri ve yeni sabit token projesinin duyurulma saatleri de yaklaşık olarak örtüşmekte. Bu durum da ünlü ismin ETH varlıklarını açıklamadan önce satıp Tron (TRX) alarak birikimini artırdığı iddiasını besliyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlıık ETH Yakıldı

Ethereum (ETH) İçin Yatırımcıları Neler Bekliyor? (15 Mayıs)

Geçen hafta, Ethereum (ETH) fiyatı, 2.165 dolara kadar gerileyen dramatik bir düşüşe tanık oldu. Sonuç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.