Ana Sayfa / Altcoinler / Justin Sun, Tron DAO Rezervleri İçin 61 Milyon Dolarlık Alım Yaptı
Binance %20 İndirim
Justin Sun Tron
Justin Sun Tron

Justin Sun, Tron DAO Rezervleri İçin 61 Milyon Dolarlık Alım Yaptı

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, Tron DAO rezervleri için satın alım yapmaya devam ediyor. Son olarak da ünlü ismin toplamda 61 milyon doları aşan bir harcama yaptığı bildirildi. Bu harcamanın büyük bir kısmını 45.641.630 dolar karşılığında alınan 595.729.832 adet TRX oluşturuyor. Buna ek olaraksa 31031,35 ortalama fiyatla 500 BTC daha alındığı duyuruldu.

Çinli gazeteci Wu Blockchain tarafından duyurulan haberde yapılan satın alımın detayları paylaşıldı.

Kripto para sektöründe sabit tokenler ile ilgili sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Son saatlerde yaşanan büyük para çekme işlemlerini takiben birçok sabit token projesinde sorunlar yaşandı. Özellikle de Terra’nın UST projesinde %10’luk bir düşüş gözden kaçmadı. Değerini 0,75 dolara kadar düşüren TerraUSD için Binance’ten askıya alma hareketi geldi. Kullanıcıları korumak adına tokeni askıya alan borsada ağın düzeltilmesi bekleniyor.

El Salvador, Yaşanan Düşüşlerin Ardından 500 Bitcoin Satın Aldı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.