Ana Sayfa / Bitcoin / Kafa Topu 2 Oyuncularına Bitcoin Kazanma Fırsatı
Kafa Topu 2 Oyuncularına Bitcoin Kazanma Fırsatı
Kafa Topu 2 Oyuncularına Bitcoin Kazanma Fırsatı

Kafa Topu 2 Oyuncularına Bitcoin Kazanma Fırsatı

Advertisements

Türkiye’nin yerli olarak geliştirilmiş en büyük mobil oyunlarından olan Kafa Topu 2 oyuncularına Bitcoin kazanma fırsatı sunuluyor. BtcTurk ve Kafa Topu firması arasında yapılan anlaşma sayesinde oyuncular Bitcoin ile ödüllendirilecekler.

Oyunculara Bitcoin Kazanma Fırsatı

BtcTurk tarafından yapılan açıklamaya göre oyun içerisinde açılacak BtcTurk Ligi’ne katılan oyuncular bunun sonucunda BTC ile ödüllendirilecekler. Toplamda 6 bin oyuncuya değeri 100.000 TL’yi aşan 2 Bitcoin dağıtılacağı duyuruldu. Şirketin yaptığı duyuruya göre bu etkinliğin 2 hafta kadar sürmesi bekleniyor. Etkinliğin sonunda ise oyuncular kripto paralarına kavuşmuş olacaklar. Bu ödülün tam olarak nasıl dağıtılacağına ilişkin açıklama ise henüz yapılmadı. Yapılacak kapsamlı bir duyuru ile birlikte bu ve buna benzer detayların açığa kavuşturulması bekleniyor.

BtcTurk firmasına ait resmi Twitter hesabı üzerinden de etkinliği duyuran bir animasyon paylaşıldı. 5 Şubat tarihinde başlayacağı belirtilen etkinlik için Kafa Topu 2 oyuncularının heyecanlı olduğu biliniyor. Birinci olanın büyük bir ödülü kapacağı öngörülen etkinlik için şimdiden ellerinizi ısıtmaya başlayabilirsiniz.

Ülkemizde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Kafa Topu2, Masomo tarafından geliştirildi. İlk ortaya çıktığı 2016 yılından bu zamana kadar hızla büyümeyi başardığını söyleyebiliriz. Şu anda 60 milyondan büyük bir kitleye ulaşan oyun birçoğumuzun telefonunda yer alıyor. Vakit geçirmek için oldukça eğlenceli bir seçenek olan oyunu sizler de marketlerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. BtcTurk ile yapılan anlaşma ile oyuncularına büyük ödül sunmaya hazırlanan oyun, etkinliği şimdiden duyurmaya başladı bile.

Kobe Bryant Fotoğrafında Kripto Madencilik Yazılımı Tespit Edildi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Geleneksel Yatırımcı Kripto Paralara Dönüş Yapıyor

Advertisements Acuiti Management Intelligence Platform tarafından açıklanan bir ankete göre geleneksel yatırımcıların kripto paralara dönüş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.