Ana Sayfa / Bitcoin / Kaleo’dan Akıl Almaz Gelecek Öngörüleri
Binance %20 İndirim
ingiltere merkez bankasından açıklama
Kaleo'dan Akıl Almaz Gelecek Öngörüleri

Kaleo’dan Akıl Almaz Gelecek Öngörüleri

Yaklaşık iki sene önce yaptığı öngörülerin bugün yaşanıyor olmasının etkisi hala devam ederken Kaleo’dan yeni yorum ve analizler gelmeye devam ediyor. Bitcoin’de yaşanan artışın yukarı yönlü şekilde süreceğini düşünen analist bunların yanında iki büyük altcoin için de atakların hazır olduğu yönünde tahminleri oldu.

Bu Haftasonu 60.000 Denemesi

Yaklaşık 245 bin yatırımcı veya ilgili tarafından takip edilen twitter hesabından yaptığı açıklamalarda yakın zaman dilimleriyle alakalı da görüşler vardı. Son dönemlerde biraz istikrarsız yükselişler yapan BTC için bu haftasonu 60.000 dolar civarında bir rakam görülmesinin mümkün olduğunu da dile getirdi. Büyük ve öngörülemeyen bir yükseliş yaşanmasına az zaman kaldığını da vurguladı.

Grafik Paylaşımı

Yaptığı bir başka twitter paylaşımında ise bir hafta içinde veya bu haftasonu için 67.000 dolar civarında bir rakamın beklenmesi gerektiğini söyledi. Bu konu için yaptığı yönlendirmeyi ise tek kelime ile özetlemek isteyen analist hızlandırmaları gerektiği yönünde yatırım önerisinde bulunuyor.

Luna Yükselişi

Yatırımcının bir başka üzerinde durduğu konu ise BTC’ya karşı Luna atağı oldu. Luna’daki durumu değerlendirdiğini ve satın alma işlemleri yaptığını da söyleyen analist mart ayında yaşananların fırsata dönüştüğünü ve bu yüzden severek satın alma yaptığını ekledi. Girişim fırsatı olarak değerlendirdiği durumu yatırımlarına yansıtmayı başardı.

Luna Beklentisi

Kaleo yine yaptığı ilginç bir çıkarımla Luna’nın birkaç güne kadar BTC karşısında ortalama %40 civarında değer kazanacağını söylüyor. Popüler altcoinlerden bir tanesi olduğu için rakamın yaklaşık 20 dolara yükselmesini beklediğini de açıklamalarında önemle vurguluyor. Elinde tuttuğunu ve yakın zamanda sabrının karşılığını almayı beklediğini de açıklayan Kaleo yine yatırımcılara farklı pencerelerden bakma fırsatı sunuyor. CAKE için de 50 dolar beklentisinden bahsediyor.

Hakkında demir

Farklı Makaleler

Bitcoin 45.000 Doların Altına Geriledi! Peki Sırada Ne Var?

Bitcoin 45.000 Doların Altına Geriledi! Peki Sırada Ne Var?

Bir süredir yatırımcısının özlediği performansı yaşatan Bitcoin şu anda tekrardan 45.000 doların altına gerilemiş durumda. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.