Ana Sayfa / Bitcoin / Kevin Warsh bitcoin’in mantıklı bir seçim olduğunu söyledi
bitcoin haberleri

Kevin Warsh bitcoin’in mantıklı bir seçim olduğunu söyledi

Advertisements

Kevin Warsh bitcoin’in mantıklı bir seçim olduğunu söyledi.

Ünlü finansçı Kevin Warsh, CNBC’ye Bitcoin’in mevcut ortamda mantıklı bir seçim olduğunu söyledi.  FED’in eski yönetim kurulu üyesi  Kevin Warsh, Bitcoin (BTC)’in zayıflayan USD dahil mevcut ekonomik koşullar altında bir portföyün parçası olması gerektiğini vurguluyor. Ayrıca Kevin Warsh, Bitcoin’in altın ile olan rekabeti hakkında da bazı yorumlarda bulundu.

Kevin Warsh: Bitcoin olmasaydı, altın şimdi daha da yükselirdi

FED’in eski yönetim kurulu üyesi  Kevin Warsh, USD’nin zayıfladığı mevcut ekonomik ortamda Bitcoin‘in bir portföyde olmasının mantıklı olduğuna inanıyor. Kevin Warsh, Bitcoin’e büyük girişlerin bir kısmının artık altın’dan geldiğini belirtiyor. Ayrıca Kevin Warsh, Bitcoin olmasaydı altın’ın rallisinin çok daha etkileyici olacağına inanıyor. Kevin Warsh konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN HİÇ VAROLMASAYDI ALTIN ŞU ANDA DAHA DA YÜKSELİRDİ. ANCAK SANIRIM 40 YAŞIN ALTINDAYSANIZ, ŞİMDİ BİTCOİN YENİ ALTIN’INIZDIR. DOLARIN ZAYIF OLDUĞU BİR DÖNEMDE BİTCOİN’İN YAPMAK İSTEDİĞİ ŞEYİ YAPMASINA ŞAŞIRMADIM. GEÇEN YIL ALTIN NEREDEYSE 4 KAT YÜKSELEN BİTCOİN’İN AKSİNE YALNIZCA YÜZDE 24 ARTIŞ GÖRDÜ.

2 Bitcoin Fiyat Metriği Profesyonel Traderların Bu Seviyeleri Beklediğini Gösteriyor

Peter Schiff CNBC’yi yine Grayscale’i memnun etmekle suçluyor

Altın böceği ve Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, Kevin Warsh’ın açıklamaları hakkında bir yorumda bulundu. Peter Schiff, CNBC’nin “mantıklı bir şey söyleyen bir konuğu davet ettiğini” ancak, Bitcoin ile Kevin Warsh’ın yayın süresini “boşa harcadığını” söyledi. Ayrıca Peter Schiff, CNBC’nin “Drop Gold” BTC yanlısı reklam kampanyası ile kanaldaki en büyük reklamcı olan Grayscale’i memnun etmek için Bitcoin’i pompaladığını öne sürdü. Peter Schiff konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor.

SONUNDA CNBC, SÖYLEYECEK MANTIKLI BİR ŞEYİ OLAN BİR KONUĞU BULDU, ANCAK KEVİN WARSH’IN YAYIN SÜRESİNİN ÇOĞUNU KONUŞMAYI BİTCOİN’E YÖNLENDİREREK BOŞA HARCADI. AĞIN DESTEKÇİLERİ, EN SEVDİKLERİ ‘VARLIKLARI’ POMPALAMAK VE EN BÜYÜK REKLAMVERENLERİ MUTLU ETMEK İÇİN HER MİSAFİRLE AYNI ŞEYİ YAPIYOR.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Bitcoin Fiyatının 33 Bin Doların Altına Düşmesinin Nedeni!

Advertisements Bitcoin Fiyatının 33 Bin Doların Altına Düşmesinin Nedeni! Bitcoin (BTC), fiyat hareketini düşüren satış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.