Binance %20 İndirim
Büyük Değer Kazanan Ziliqa (ZIL) Paribu'da Listelmeye Başladı
Büyük Değer Kazanan Ziliqa (ZIL) Paribu'da Listelmeye Başladı

Kısa Sürede Büyük Değer Kazanan Zilliqa (ZIL) Paribu’da Listelenmeye Başladı

Ülkemizin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu kullanıcılarına her geçen gün daha fazla kripto paraya sunmaya devam ediyor. Şimdi de kısa sürede büyük bir değer artışı yaşayan Zilliqa (ZIL) platforma eklenmiş durumda.

Son 24 Saatte %20 Büyüdü!

Son 24 saatlik süreçte yaklaşık %20 değer kazanan Zilliqa şimdi de Paribu üzerinde listeleniyor. Bugün saat 13:00 itibariyle açılan alım-satım işlemlerinin ardından kullanıcıların büyük bir ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz.

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle 0.15 dolar seviyesinden işlem görmekte olan ZIL Paribu üzerinde bundan böyle alınıp satılabilecek. Ticaret hacminin yarısını sadece Dogecoin’den alan borsada eklenen birçok altcoin rakiplerinde bulunmuyor. Bu yönüyle kullanıcılarına büyük bir avantaj sağlayan Paribu’nun her geçen gün daha fazla kullanıcıya eriştiğini söyleyebiliriz.

Binance CEO’su CZ İşlemlerin Manipüle Edilip Edilmediği Sorusunu Yanıtladı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.