Ana Sayfa / Altcoinler / Kripto Balinası: Bu 10 altcoin fırlayacak
altcoin haberleri

Kripto Balinası: Bu 10 altcoin fırlayacak

Advertisements

Kripto Balinası: Bu 10 altcoin fırlayacak

Yüzmilyonlarca dolar değerinde ERC20 altcoin’ine sahip olan kripto balinası 0x_b1, kısa süre önce kripto portföyünü açıkladı. Bu hamlesinden sonra dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü balina, şimdi 2021 için Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahminlerini paylaşıyor. İşte devasa balinanın altcoin tahminleri…

Ünlü balina: Bitcoin fiyatı 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşacak

“0x_b1” ismiyle bilinen devasa balina, Bitcoin‘in 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşacağını belirtiyor. Ancak devasa balina, BTC’nin yıl sonundan önce önemli ölçüde düşmesini beklediğini söylüyor. Ünlü balina, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN 55.000 DOLARI KIRACAK, ANCAK BTC YE2021 KAPANIŞI 30.000 DOLARIN ALTINDA. KAZANDI!

0x_b1: Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesini kıracak

Ethereum’a gelince başarılı analist, ikinci en büyük kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kırmasını bekliyor . 0x_b1, gelişmekte olan merkezi olmayan finans alanını da yakından takip ediyor. Balina, büyük finans kuruluşlarının Compound (COMP) gibi borç verme ve borç alma platformlarıyla uğraşacağını belirtti. Ünlü balina, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

JPMORGAN, CİTİBANK, GOLDMAN SACHS, CBDC, ÇAPRAZ DÖVİZ VE BORÇLANMA/BORÇ VERME İÇİN COMPOUND BENZERİ PLATFORMLAR BELİRLEMEYE BAŞLADI.

Ünlü balina: Bu altcoin projeleri güçlü yükselecek

Ayrıca balina, takipçilerine yearn.finance (YFI), yAxis (YAX) ve Harvest Finance (FARM) gibi önde gelen yield aggregators’inin ana akım haline geleceğini ve bireysel yatırımcıların DeFi dünyasına girişi için zemin hazırlayacağını söylüyor. YF Link’e (YFL) gelince balina, Chainlink (LINK) kurucu ortağı Sergey Nazarov’un eylemleri nedeniyle bu yıl projenin değerini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Ünlü balina, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SERGEY NAZAROV, LİNKSWAP İÇİN YFLİNKİO’YA KAR AMACI GÜTMEYEN BİR CHAİNLİNK ORACLE’I MİRAS BIRAKTI – 1500 DOLAR/YFL TABANI BELİRLENDİ.

Balina, Bitcoin ve Ethereum Tahmini ile Fırlayacak 10 Altcoin’i Açıkladı!

0x_b1: Bu altcoin projeleri 2021’de iyi iş çıkaracak!

0x_b1, bu yıl bir dizi DeFi projesinin iyi iş çıkardığını belirtse de 2021’de daha fazlasının olacağına inandığı iki protokolü adlandırıyor. Dev balina, merkezi olmayan borsa 1inch’in, otomatik piyasa yapıcısı Curve Finance (CURVE) pahasına piyasanın lideri olarak yükseleceğini söylüyor.

Ayrıca balina, Badger DAO’nun yönetim tokeni Badger’ın asla 3.00 dolar seviyesinin altına düşmeyeceğini tahmin ediyor. Bu arada balina, Badger DAO’nun Digg’inin Bitcoin yatırımcıları tarafından dalgalanmaya karşı bir korunma olarak kullanılacağını düşünüyor. Ünlü balina, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

One comment

  1. Burada güzel gönderiler buldum. Tarif ettiğin şekli seviyorum. Güzel!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.