Ana Sayfa / Haberler / Kripto Para Dostu Brave 8 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
kripto para dostu Brave 8 Milyon kullanıcıya ulaştı
kripto para dostu Brave 8 Milyon kullanıcıya ulaştı

Kripto Para Dostu Brave 8 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Advertisements

Çıktığı günlerden beri büyük ilgi gören kripto para özellikli tarayıcı Brave, 16 Ekim tarihinde aylık kullanıcı sayısının 8 milyona ulaştığını açıklayan bir bildiri yayınladı. Günlük olarak da 2.8 milyon kullanıcıya ulaşan Brave, web reklam ağına abone olanların sayısında da ciddi bir artış oranı yakaladı.

Brave tarayıcısının çıkarmış olduğu Basic Attention Token olarak adlandırılan kripto para reklam platformuna abone olan kullanıcı sayısı 290.000 sayısına ulaştı ve dağılımları ise şu şekilde açıklandı:

“200.000’i YouTube içerik oluşturucuları, 33.000’i web sitesi yayıncıları veya oluşturucuları, 15.000’i Twitch yayıncıları ve 1 Ağustos’ta Twitter bağış desteğimizi duyurduğumuzdan beri 28.000 Twitter hesabı Basic Attention Token almak için katılımda bulundu.”

Çağa Ayak Uyduran Tarayıcı Brave

Birçok özellik bakımından normal tarayıcıları geride bırakan Brave, çağa ayak uydurmuş güzel bir kripto para projesidir diyebiliriz. Kullanıcılar internet üzerinde dolaşırken bir yandan da firmanın çıkarmış olduğu Basic Attention Token (BAT) adlı tokenden kazanabiliyorlar. Aynı durum yayıncılar için de geçerli ve bu yüzden ağa katılan kullanıcı sayısında her gün ciddi artışlar yaşanıyor. Kripto para dostu olmasıyla ünlü olan Brave, ilerleyen zamanlarda değerine daha da değer katacak gibi. Şu anda bir BAT’ın değeri 0.22 dolar civarlarında ve bunu kazanmak çok da zor değil. Son 24 saatte %10’dan fazla artış yaşan BAT, ilerleyen günlerde çok daha fazla değerlenebilir.

Kazılabilecek Son 3 Milyon Bitcoin Kaldı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin Balinasından 45 Milyon Dolarlık Kripto Para Çalındı

Bitcoin Balinası 45 Milyon Dolarlık Kripto Para Varlığını Çaldırdı

Advertisements Çinli bir Bitcoin balinası, toplamda 45 milyon dolar değerinde kripto parasını hackerlara kaptırdığını duyurdu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.