Ana Sayfa / Bitcoin / Kripto Para Lideri Bitcoin (BTC) Kritik 60.000 Dolar Sınırına Dayandı!
Bybit
Kripto Para Lideri Bitcoin (BTC) Kritik 60.000 Dolar Sınırına Dayandı!
Kripto Para Lideri Bitcoin (BTC) Kritik 60.000 Dolar Sınırına Dayandı!

Kripto Para Lideri Bitcoin (BTC) Kritik 60.000 Dolar Sınırına Dayandı!

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) oldukça kritik olan 60.000 dolar sınırına tekrardan dayanmış durumda. Şu anda bu sınırın hemen altından işlem gören BTC için meraklı bekleyiş devam ediyor. Yatırımcıların bu noktada isteği ise elbette bu sınırın başarılı bir şekilde aşılması olacaktır. Peki lider kripto para bu sınırı aşmayı başarabilir mi? İşte detaylar..

Bitcoin (BTC) Kritik Direnci Aşabilecek mi?

Bitcoin Analiz 25 Kasım

TradingView verilerine göre Bitcooin (BTC) şu anda 59.167 dolarlık bir değere sahip. Yatırımcısına son 24 saatlik süreçte %4’ü aşan bir kazanç sunan lider için yükseliş sinyalleri gelmeye devam ediyor. Buna ek olarak kurumsal yatırımcıların da tekrardan oyuna dahil olması işleri değiştirebilir. Böylece yarın gün içerisinde tekrardan güçlü bir direnç kırma denemesi geldiğini görebiliriz. Asıl kritik nokta ise bu direncin aşılıp aşılamaması olacaktır.

Şu anda önemli bir noktada bulunan BTC’nin 60.000 direncini aşması altlar için de yararlı olabilir. Bu yüzden boğaların yapacakları bu atak hafta sonunda kripto para piyasalarını yeşile boğma potansiyeline sahip. Eğer güçlü bir para akışı sağlanırsa böyle bir durumun yaşandığını görebiliriz.

Adidas ile Coinbase Arasında Önemli Ortaklık!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Günün En Çok Kazandıran NFT Token Projeleri (22 Kasım)

Günün En Çok Kazandıran NFT Token Projeleri (22 Kasım)

Kripto para piyasalarında genel düşüş devam ederken NFT token projeleri halen yatırımcısına kazandırıyor. Bugün de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.