Ana Sayfa / Analizler / Kripto Para Piyasası Haftalık Analiz | Oklar Yukarı Yönde
Kripto Para Piyasası Haftalık Analiz | Oklar Yukarı Yönde
Kripto Para Piyasası Haftalık Analiz | Oklar Yukarı Yönde

Kripto Para Piyasası Haftalık Analiz | Oklar Yukarı Yönde

Son birkaç haftadır yüzlerimizi bir türlü güldürmeyen kripto paralar nihayet birkaç gündür yükseliş trendlerini yakaladılar ve şu anda istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam ediyorlar. Kripto para piyasasına baktığımızda ilk 10’da yer alan tüm kripto paraların yükselişte olduğunu görmemiz mümkün. Sitemizdeki kripto para piyasası sayfasına baktığınızda bu grafikleri daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

kripto para piyasası 2019 ekim
kripto para piyasası 2019 ekim

Kripto para piyasası listesinde ilk 10 sırada yer alan büyük hacimli kripto paralar hatırı sayılır bir yüzdeyle çıkış yapmaya başladılar ve bir süre daha pes edecek gibi görünmüyorlar. Artan madencilik zorluklarından sonra biraz daha su serpen bu hareket sayesinde piyasalar biraz daha hareketlenebilir. Bu sayede Bitcoin başta olmak üzere bazı coinlerde olan 2020 beklentisinin ilk adımlarını hissedebiliriz. Şu anda akıllarda net bir tahmin olmasa da Bitcoin gibi güçlü ve köklü bir kripto paranın bir anda büyük bir düşüş yaşamayacağına inanan büyük bir yatırımcı kitle bulunuyor.

Gelecek sene başlarında piyasaya sürülmesi beklenen Libra ile birlikte Bitcoin’in ne yönde şekilleneceği ise tamamen bir muamma. Libra çıktıktan sonra Bitcoin’e olan ilgide bir azalma yaşanması halinde birçok kişiye göre fiyatlarda büyük düşüşler yaşanabilir. Ancak Libra teknolojisinin piyasalara değil de daha çok gündelik hayatın tabanına katkıda bulunması bekleniyor. Zaten Libra’nın bir anda tüm dünyada popüler olmasını sağlayan etkenin de bu teknolojik alt yapı ve arkasındaki ekibin gücü olduğunu söyleyebiliriz.

ABD Bankaları Libra İçin Uyarıda Bulundu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Az Bilinen SNX 1 Yılda 50 Kat Değer Kazanarak Rekor Kırdı!

Az Bilinen SNX 1 Yılda 50 Kat Değer Kazanarak Rekor Kırdı!

Synthetix Network Token (SNX) adı verilen ve çok fazla kişinin duymadığı bu altcoin birimi 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.