Binance %20 İndirim
Kripto Para Yatırımcıları Binance'i CITY Listelemesine Davet Ediyor
Kripto Para Yatırımcıları Binance'i CITY Listelemesine Davet Ediyor

Kripto Para Yatırımcıları Binance’i CITY Listelemesine Davet Ediyor

Son günlerde kripto para yatırımcıları Binance’i Manchester City Fan Token (CITY) listelemesine davet ediyor. Giderek artan bu istek özellikle Türk yatırımcılar tarafından oldukça destek gördü. Hatta şu anda Twitter üzerinde trendlere girilmiş durumda. Kendilerini Binance’e göstermek isteyen yatırımcıların gayretleri devam ediyor.

Binance CITY’i Listeleyecek mi?

Bildiğiniz üzere fan token projelerine ilişkin girişimler ve bu alanın işlem hacmi her geçen gün giderek artmakta. Ağırlıklı olarak Chiliz ortaklığıyla çıkartılan bu fan token projeleri ülkemizde büyük bir ilgi görüyor. Futbola olan ilginin de ilişki sağladığı bu durum sonucunda yatırımcılar bu alana yönelmekte.

İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance henüz CITY projesini listelemiş değil. Buna ek olarak şirketin kısa bir süre önce kendi fan token girişimlerine başladığı da biliniyor. Hatta İtalyan devlerinde Napoli ile bu konuda anlaşılmış ve proje hayata geçirilmiş durumda. Durum bu olunca da yatırımcılar çeşitliliğin de artmasını isteyerek CITY için bir listeleme talep ediyorlar.

Sosyal medyada #CityListBinance etiketiyle başlatılan akım trendlerde görünüyor. Binlerce gönderinin paylaşıldığı bu etiket henüz bir karşılık almış değil ancak bunun bir sonuca bağlanıp bağlanmayacağını hep birlikte göreceğiz.

FED’in Faizi Sabit Tutma Kararı Kripto Paraları Nasıl Etkiler?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.