Binance %20 İndirim
Kripto Paraların Kazançları Geleneksel Yatırımları Katladı
Kripto Paraların Kazançları Geleneksel Yatırımları Katladı

Kripto Paraların Kazançları Geleneksel Yatırımları Katladı

Yeni ortaya çıkan verilere göre kripto paraların kazançları geleneksel yatırımları katlamış durumda. Altcoin Daily tarafından paylaşılan bu veriler büyük bir ilgi gördü.

Kripto Para Yatırımcıları Geleneksel Yatırımcılardan Daha Fazla Kazanıyor!

Altcoin Daily tarafından paylaşılan verilere göre bu yılın başından bu yana yatırımcısına en çok kazandıran Cardano (ADA) oldu. Yatırımcısına 9 aylık süreçte %1.270 oranında kazanç sunan ADA harika bir performans sergilemiş durumda. Onu %407 artışla Etherum (ETH) takip ediyor.

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) bu süreçte %70 değer kazanmayı başardı. Ham petrol ise %50 kazanç sağlayarak en çok kazandıran geleneksel yatırım aracı oldu. Ancak istatistiklerde en çok dikkat çeken nokta ise altın yatırımcısının değer kaybetmesi gibi görünüyor. Bu 9 aylık zaman diliminde %6 değer kaybeden altın yatırımcısı corona virüsünün etkilerinden kurtulabilmiş değil.

Geleneksel yatırım ve kripto para yatırımlarını karşılaştıran bu veriler böylelikle bir tartışmayı sonlandırmış olabilir. Elbette risk oranı kripto para piyasalarında geleneksellere göre çok daha fazla ancak veriler hangi tarafın daha çok para kazandığını ortaya koyuyor. Çıkan sonuca göre de Cardano (ADA) müthiş bir performansla birinci sırada olmayı gerçekten hak etmiş durumda.

Macaristan’da Satoshi Nakamoto’nun Heykeli Dikildi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.