Ana Sayfa / Haberler / Libra Daha Çıkmadan Nasıl Bu Kadar Popüler Oldu?
libra-daha-çıkmadan-nasıl-bu-kadar-popüler-oldu
libra-daha-çıkmadan-nasıl-bu-kadar-popüler-oldu

Libra Daha Çıkmadan Nasıl Bu Kadar Popüler Oldu?

Son zamanlarda neredeyse tüm kripto para forumları ve benzeri sitelerinde dedikodusu dönen Libra, nasıl bir anda bu kadar popüler oldu? Arkasında sosyal medya devi Facebook’un bulunduğu bu kripto para biriminin ekibi reklam çalışmasını çok iyi biliyor diyebiliriz. İnsanların da merakı sayesinde kolaylıkla bir anda büyük kitlelere erişmeyi başaran Libra, daha öncesinde kripto para kelimesini duymayan kişileri bile heyecanlandırabilecek duruma geldi diyebiliriz. Ortaya atıldığı ilk günden beri popüler olan Libra, hükümetler tarafından hakkında açıklama yapılacak kadar büyük bir değere sahip.

Mark Zuckerberg’dan Libra Açıklaması

Geleceğin Parası Düşüncesi

Libra’nın bir anda bu kadar popüler olmasını biraz da geleceğe olan merak da sağladı diyebiliriz. Sürekli geleceğin teknolojisi ve parası olarak bahsedilen kripto paralardan birisi olacak Libra da aynen bu şekilde görülüyor. Özellikle kripto para dünyasıyla yeni tanışan insanlar için şaşırtıcı derecede hayranlık uyandıran bu teknoloji, insanların ona daha da merakla bakmasını sağlıyor. Kripto paraların altyapı teknolojisi hali hazırda birçok resmi kurumda, hatta hükümet seviyesinde bile aktif olarak kullanılmaya başlandı. Özellikle hız ve güvenlik açısından inanılmaz bir rahatlık sağlayan blockchain teknolojisinin ilerleyen yıllarda çok daha popüler olacağından şüphemiz yok. Bu teknolojiyle geliştirilen Libra da sunacağı teknoloji çok merak edildiği ve hatta korkulduğu için bu denli açıklamaya ve tehdide maruz kaldı. Daha çıkmadan bu kadar gündemde olan Libra’nın piyasaya sürüleceği 2020 yılında bizlere ne gibi bir gelişmeler sunacağını hep birlikte göreceğiz.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin'de Boğa Piyasası Sinyalleri | 24 Mayıs Bitcoin Analiz

Bitcoin’de Boğa Piyasası Sinyalleri | 24 Mayıs Bitcoin Analiz

Bundan tam 12 gün öncesinde gerçekleşen blok ödülü yarılanmasının ardından yatırımcılar tarafından bir sonraki hamle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.