Binance %20 İndirim
En Fazla Varlığın Kilitli Tutulduğu Platform, Lido DAO (LDO) Oldu

Lido Finance (LDO) Önemli İşbirliğini Duyurdu

Lido Finance kısa süre önce, Polygon’a ek likidite sağlamak amacıyla KyberSwap Elastic ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Şirket, daha fazla kullanıcı çekmek için madencilik likiditesi alanına 120.000 dolar katkı yapacak.

En iyi Ethereum tabanlı likit stake projeleri arasında bilinen Lido Finance, ekosistemindeki birçok CeFi ve DeFi uygulamasına güç vermekte. 16 Ağustos’tan itibaren likidite sağlayıcıları, daha iyi likidite için beş nitelikli stMATIC KyberSwap Elastic havuzu arasından seçim yapabiliyor. Karşılığındaysa, KNC ve LDO token ile ödüllendirilecekleri açıklandı. KyberSwap Elastic protokolünü kullanan likidite sağlayıcıları, ortak ücretlerden ve konsantre likiditeden faydalanarak onları ödül maksimizasyonundan ve daha yüksek sermaye verimliliğinden de yararlanabilir.

Kyberswap Elastic protokolü, kullanıcıların maksimum esneklik ve çeşitli ödeme ayarları ile fon likiditesi sağlamasına olanak tanımakta. Konsantre likidite ve yeniden yatırım eğrisinde KyberSwap Classic’ten farklıdır. Bununla birlikte, her iki protokol de önde gelen merkezi olmayan borsa (DEX) toplayıcısı ve otomatik piyasa yapıcısı (AMM), KyberSwap’a dayanmaktadır.

Ücret seviyeleriyle birlikte uygun fonların listesi:

  • stMATIC – WMATIC (%0.01)
  • stMATIC – USDT (%0.04)
  • USDC – stMATIC (%0.04)
  • stMATIC – MAI (%0.04)
  • stMATIC – DAI (%0.04)

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Kazakistan’da İnternetin Kesilmesi İle Madencilik Havuzlarında Ciddi Düşüş Görüldü

Orta Asya bölgesinde bulunan bir bağımsız devlet olan Kazakistan son günlerde gelen zam haberleriyle birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.