Ana Sayfa / Altcoinler / LINK, ADA ve NPXS Gibi Altcoinler İçin Ralli Sona mı Erdi?
altcoin haberleri

LINK, ADA ve NPXS Gibi Altcoinler İçin Ralli Sona mı Erdi?

LINK, ADA ve NPXS Gibi Altcoinler İçin Ralli Sona mı Erdi?

Çoğu altcoin, Bitcoin’in geri dönüş yaptığı piyasa döngüsünde mevcut noktada yükselirken, fiyat rallisini sona erdirmiş olabilecek birkaç altcoin var. Bunlar arasında LINK, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında yer alıyor.

Altcoinler İçin Ralli Bitti mi?

LINK’in oracle’ları, XRP’nin Grayscale’in fonundan kaldırılmasından kalan boşluğu doldurmuş olabilir. Ancak, bunun spot borsalarda fiyatı yükseltecek kadar uzun sürecek bir etkisi yok gibi görünüyor. Varlık şu anda ATH’den biraz uzakta 32 $ seviyesinde işlem görüyor. Fiyatın ATH’sine yükseleceği beklentisi olsa da, borsalardaki düşen ticaret hacmi aksi yönde sinyal veriyor.Grayscale’in fonuna eklendikten sonra LINK’ın fiyatı istikrarlı bir şekilde arttı, ancak kurumsal talebin artması, varlığın fiyatını yükseltmek için yeterli olmayabilir. %93 oranında HODLerlar, varlık mevcut döngüde bir düşüş yaşamadan önce kârlı durumdaydılar.

The altcoin rally may have ended for LINK, ADA and NPXS

LINK’in kurumsal talebi, fiyat üzerinde yalnızca kısmi bir etkiye sahipti ve trendin tersine dönmesi, HODLerların mevcut fiyat seviyesindeki karlılığına ve ETH liderliğindeki altcoin rallisine bağlı. Tarihsel olarak, Bitcoin’in rallisinin LINK’in fiyatı üzerinde olumsuz bir etkisi oldu ve bu, bu hafta sonu bir kez daha 60000 $’ın üzerindeki Bitcoin traderları olarak görülmeye devam ediyor.

Cardano’daki Durum

Bir diğer üst düzey altcoin olan Cardano, HODLerlara 2020’de %440’ın üzerinde bir yatırım getirisi sundu. Bu altcoin, blockchain analiz ve trader duyarlılıklarına dayalı olarak uzun vadede HODL için bir yatırım olarak kabul edildi. Mevcut döngüde, %65 HODLerlar 1,23 $ fiyat seviyesinde karlı.

Ek olarak, rallinin bu noktasında, ADA’nın borsalardaki ticaret hacminde önemli bir düşüş var. Likiditedeki bu düşüş, önümüzdeki hafta fiyatların düşmesine neden olabilir. Geçtiğimiz hafta büyük işlemler 30 Milyar Doların üzerinde olmasına rağmen, hacim istikrarlı bir şekilde düşüyor.

The altcoin rally may have ended for LINK, ADA and NPXS

NPXS

ADA ve LINK’in aksine, NPXS durumunda, fiyat bir ay önceki ile aynı seviyeye geri döndü. 24 saatlik ticaret hacmi, 24 saat içinde %100’e yakın bir düşüş yaşadı ve bu, NPXS’nin fiyat döngüsünde benzersiz bir konuma karşılık geliyor

Dahası, zincir üzerindeki duyarlılık düşüşe geçti ve bu durum, konsolide olan altcoini satın almak için ideal bir zaman olabilir. Spot borsalarda en iyi piyasalarda güven sürekli olarak yüksektir ve düşen ticaret hacmi konsolidasyonun bir işaretidir.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Dogecoin'de Çöküş Devam Ederken Elon Musk'tan Sürpriz Açıklama Geldi

Dogecoin’de Çöküş Devam Ederken Elon Musk’tan Sürpriz Açıklama Geldi

Sosyal medyada yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği kripto paralardan biri olan Dogecoin son birkaç gündür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.