Ana Sayfa / Altcoinler / Litecoin 55 Dolara Kadar Geriledi
litecoin 55 dolara kadar geriledi
litecoin 55 dolara kadar geriledi

Litecoin 55 Dolara Kadar Geriledi

Uzun bir süredir popüler kripto paralar arasında yerini korumayı başaran Litecoin, son birkaç haftadır düşüş çizgisini sürdürüyor. Geçtiğimiz haftadan beri yaklaşık %26 düşüş yaşayan kripto para birimi son zamanlarda yatırımcısını bir hayli üzüyor. Yüksek performans yaşadığı son 2 haftadan sonra içinde bulunduğumuz hafta düşüşe geçen Litecoin, bu tarz bir hareket için herhangi bir ipucu vermemişti. Ancak Bitcoin’de yaşanan düşüşün diğer kripto para birimlerini de vurduğu düşünülüyor. Özellikle yeni yatırımcılar daha çok çıkıştaki altcoinleri tercih edince iyice unutuldu diyebiliriz.

Destekle Ayakta Duruyor!

Şuanda 55 dolar seviyelerinden işlem gören Litecoin, sadece destek sınırında olduğu için ayakta durabiliyor. Eğer destek sınırı da aşılırsa Litecoin’i çok daha zor günler bekliyor diyebiliriz. Ticaret hacmini arttırmayı başardığını görsek de bu şuan için fiyatlara yansıtılamıyor. Bir süre daha düşüş çizgisini koruması beklenen birçok altcoin biriminin arasında olan Litecoin, yatırım için şuanda riskli bir liman. Eğer kısa vadeli işlemler için sürekli ticaret yapan biriyseniz Litecoin’den uzak durmanızı, onun yerine piyasada yeni yer edinmeye çalışan, ancak çok daha hareketli kripto para birimlerine yönelmenizi tavsiye ederiz.

https://habercoin.net/coinler/LTC/litecoin/USD/

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin'deki Durgunluk ve Düşüş Altcoinleri Harekete Geçirdi

Bitcoin’deki Durgunluk ve Düşüş Altcoinleri Harekete Geçirdi

10.000 dolar seviyesini aşması beklenirken yaşanan durgunluk ve onu takiben düşüş altcoinleri harkete geçirmiş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.