Binance %20 İndirim
ABD'li Gayrimenkul Devi Litecoin (LTC) Desteğini Duyurdu

Litecoin Fiyatında Neler Olacak? 18 Kasım LTC Analiz

Litecoin fiyatı, FTX’in çöküşünden bu yana diğer birçok kripto para biriminden daha iyi performans gösterdi. Kripto piyasasının iniş ve çıkışlarına rağmen Litecoin, yatırımcılardan gelen talebinin devam ettiğini gördü. Ekim ayında, BitPay’de yapılan toplam işlem sayısında Litecoin, kullanıma göre en büyük ikinci varlık oldu. LTC, tüm kripto işlemlerinin %25’inden fazlasını oluştururken, tüm işlemlerin %46,38’inden sorumlu olan Bitcoin‘in arkasında yer almakta. Litecoin, Ethereum ve Cardano’yu en büyük kripto para biriminde yendi ve kendisini en önemli kripto para birimlerinden biri haline getirdi. Bu, fiyatın yükseltme işlemini başlatmak için tetikleyici olabilir.

Litecoin fiyatı bir çıkış arıyor

Litecoin’in fiyatı, FTX’in neden olduğu kripto piyasası çöküşünden bu yana %22 değer artışının ardından şu anda 62,2 dolardan işlem görüyor. Popüler altcoin, yaklaşık bir hafta önce bir yükseliş trendi başlattı ve bunu korumaya devam etmekte. Litecoin fiyatının altındaki parabolik stop and reverse (SAR) üzerinde mavi noktaların varlığı yükseliş görünümünü destekliyor. Bu gösterge, mevcut aktif trendin yanı sıra potansiyel tersine dönüşleri vurgulamak için kullanılır. Bu yükseliş trendi etkili olmaya devam ederse, Litecoin 64,3 dolar seviyesindeki ani bariyere ulaşma yolunda olabilir. Bu seviyeyi daha düşük bir destek çizgisine çevirmek Litecoin fiyatının yükselip 67,3 dolardaki kritik direnci kırması için çok önemlidir. Satın alma baskısı devam ederse, LTC fiyatı Mayıs’ın yükseği olan 71.2 dolara yakın seviyeler görülecektir.

Bu seviyeden daha fazla düşüş, Litecoin’i 9 Kasım çöküşünden sonra aynı fiyat seviyesine götürebilir ve 49,9 doları kritik destek olarak test edebilir. Bununla birlikte, 49.9 dolar dibi yakınında bir günlük mum çubuğu, güçlü tezi geçersiz kılabilir ve yatırımcıları yalnızca Haziran’ın en düşük seviyesi olan 42.9 dolardan bir toparlanma umuduyla baş başa bırakabilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.