Binance %20 İndirim
Litecoin (LTC) Dolandırıcılık Olayında Yeni Detaylar

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: İşte Sıradaki Seviyeler! (11 Eylül)

Litecoin için yükselen paralel kanal desenindeki yükseliş döngüsü, aylık 65 dolarlık dirence ulaştı. Bu yatay seviye, son üç ayın güçlü büyümesini sınırladı ve yüksek bir fiyat değişikliği olasılığını önümüze serdi. Bununla birlikte, Litecoin fiyatı direnci kırsa bile, güçlü yol halen önemli engellerle dolu durumda.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde kripto piyasası, Bitcoin’i ve hatta büyük altcoinleri 2022’deki dip seviyelerine yaklaştıran birkaç önemli düzeltmeye tanık oldu. Litecoin fiyatı benzer bir geri çekilme aşamasından geçmesine rağmen, yatırımcılar LTC’yi 52,5 dolar destek bölgesinin üzerinde tutabildi.

Böylece, bu desteğin birkaç testinden sonra, LTC 7 Eylül’de eski fiyatlarına geri döndü. Düşüşün tersine çevrilmesi, alıcıların yükselen bir paralel kanalı sürdürmelerine yardımcı olarak mevcut üç aylık ralliye yol açmış durumda.

Litecoin fiyatı art arda beşinci gün yükseldi ve %20,2’lik bir büyüme kaydetti. Ancak boğalar 65 dolardan aylık dirence çarptı ve şimdi daha yükseğe tırmanmaya çalışacaklar. Bu yatay seviyenin aşağı yönlü bir şekilde tersine çevrilmesi, fiyatı geri çekecek ve trend çizgisini destekleyecektir. Bununla birlikte, kripto paranın yatırımcıları genel direnci kırabilirse, fiyat formasyonun trend çizgisine ulaşmadan önce %6,5 yükselebilir.

Teknik göstergeler

EMA: Yanlara doğru hareket eden 20 ve 50 günlük EMA’lar, kaybolmakta olan önceki bir düşüş eğilimini gösteriyor. Ek olarak, bu eğimler arasındaki geçiş, 65 dolarlık direnç için ek motivasyon sağlamakta.

Göreceli Güç Endeksi: RSI’nin günlük eğimi, piyasa katılımcılarının mevcut toparlanmaya artan güvenini göstererek yükseliş bölgesine tırmanıyor.

Direnç seviyeleri: 65 ve 69,2 dolar
Destek seviyeleri: 58,8 ve 52,6 dolar

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.