Binance %20 İndirim
Litecoin (LTC) Dolandırıcılık Olayında Yeni Detaylar

Litecoin (LTC) Fiyatında Düşüş Tehlikesi Kapıda! 28 Eylül Analiz

Son birkaç haftadaki Litecoin fiyat hareketlerinde düşüş eğilimi boy gösteriyor. Yaşanan son artışların ardından, LTC bir düşüş gerçekleştirdi ve muhtemelen daha da düşük seviyelere doğru seyir devam edecek.

Litecoin fiyatında potansiyel seviyeler

Litecoin fiyatı, aşağı yönlü eğilimi olan bir düşüş bayrağı belirlemiş durumda. Bu teknik oluşum, bir bayrak direğine benzeyen büyük bir satıştan oluşmakta ve genellikle bir bayrağa benzeyen sıkı bir düşüş tarafından takip edilmekte. Litecoin söz konusu olduğunda, bu kurulum, LTC fiyatında %64’lük bir düşüşle 19.74 dolara kadar olan bir inişi takip edebilir.

16 Eylül’den bu yana Litecoin fiyatı yaklaşık %7 düştü ve şu anda 52 dolardan işlem görüyor. İleriye dönük olarak, yatırımcılar, aynı zamanda hızlı bir düzeltme arayan LTC’ye ne olabileceğini kestirmek için Bitcoin’in fiyatına da çok dikkat etmelidir.

Ayı bayrağı %64’lük kötü bir çöküş öngörse de, Bitcoin benzer şekilde sert bir düşüş yaşamadan bu büyüklükte bir düşüşün gerçekleşmesi pek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, yatırımcıların 41,66 dolara daha minimal %20’lik düşüş için hazırlık yapması gerekecek.

Litecoin fiyatı için işler düşüş eğiliminde görünse de, Bitcoin fiyatı erken bir ralliyi tetiklerse bu durum tamamen değişebilir. Bu durumda, LTC 64.43 doların üstüne yakın bir günlük muma ulaşırsa, düşüş tezini geçersiz kılacaktır. Litecoin’in fiyatındaki bu gelişme, daha yükseğe tırmanmasına ve üst aralığı 74.47 dolarda yeniden test etmesine neden olabilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.