Binance %20 İndirim
Madencilik Cihazları İle Çiçek Seraları Isıtılmaya Başlandı
Madencilik Cihazları İle Çiçek Seraları Isıtılmaya Başlandı

Madencilik Cihazları İle Çiçek Seraları Isıtılmaya Başlandı

Bitcoin madencilik cihazlarının çalışma sırasında etrafına hatırı sayılır bir ısı yaydığı herkesçe biliniyor. Bu durum çevreciler tarafından eleştirilirken cihazların daha çevreci bir şekilde kullanılabileceğine dair güzel bir haber daha geldi. Madencilik üzerine çalışmalar yapan ₿ert de Groot tarafından gelen bu paylaşım bir anda gündeme oturdu. İşte detaylar..

Madencilik Cihazlarının Isısı Boşa Gitmiyor!

Daha öncesinde de madencilik cihazlarının ısısını farklı alanlarda kullanmaya yönelik çalışmalar yürüten ₿ert de Groot, şimdi de çiçek seralarından görüntüler paylaştı. Gürültülü ve ısı yayarak çalışan madencilik cihazları böylece çiçeklerin gelişmesinde yardımcı rol oynayabilecekler. Bireysel madenciliği daha fazla teşvik eden çalışmalar yürüten fenomen isim bu hamlesiyle de dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Son dönemlerde Bitcoin madencilerinin zor günler yaşadığını söylemek mümkün. Özellikle de Kazakistan’da yaşanan sorunlar ve bazı ülkelerin bu sektörü yasaklama çalışmaları işleri zora sokuyor. Ancak buna rağmen hem bireysel hem de kurumsal olarak Bitcoin madenciliğinin gelişimi devam etmekte.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.