Binance %20 İndirim

Maliye Bakanlığından FTX Hakkında Açıklama Geldi

Maliye Bakanlığı’ndan Çarşamba günü yapılan bir açıklamaya göre, kripto para borsası FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried aleyhindeki dolandırıcılık iddialarına ilişkin soruşturma başlatıldı. Soruşturma sırasında makamlar Bankman-Fried ve yan kuruluşlarının mal varlıklarına da el koymuş durumda.

Yetkililerden FTX hakkında araştırma!

Maliye Bakanı Nureddin Nebati, kripto para piyasasına “maksimum ihtiyatla” yaklaşılması gerektiğini belirten bir açıklama yaptı. Bakan Nebati, bu argümanı, kripto endüstrisinin yeni riskler ve yeni fırsatlar getirdiği gerçeğine dayanarak yapmakta.

Bankman-Fried’in sonunda bir dizi tweet şeklinde yatırımcılardan özür dilemesine rağmen, FTX’in kendi token’ı FTT’nin değeri, borsayı çevreleyen devam eden mali kaos nedeniyle o zamandan beri düşüşünü sürdürüyor. Devam eden tüm bu düşüş trendi yatırımcıları milyonlarca dolarlık bir kayba sürükledi. Haber yayın saatleri itibariyle de FTX Token projesinin (FTT) değeri 1.28 dolar olarak ölçülmekte.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.