Ana Sayfa / Haberler / Manchester City Fan Token’i Paribu Üzerinde Listeleniyor
Binance %20 İndirim
Manchester City Fan Token'i Paribu Üzerinde Listelenecek
Manchester City Fan Token'i Paribu Üzerinde Listelenecek

Manchester City Fan Token’i Paribu Üzerinde Listeleniyor

Ülkemizde on binlerce kişiye hizmet veren kripto para borsası Paribu Manchester City Fan Token için listeleme desteği sunacağını açıkladı. Hali hazırda birçok kulübün taraftar coinlerinin listelendiği borsada böylece dünyanın en büyük kulüplerinden birine ait coin için de işlem yapılabilecek.

Paribu’dan gelen açıklamalara göre bugün saat 13:00 itibariyle borsa üzerinde listelenmiş olacak. Kullanıcılar da bu saatten sonra alım-satım işlemlerini yapabilecekler. Şu anda;  Galatasaray, AC Milan, Juventus, Trabzonspor, AS Roma, Atletico de Madrid, Barcelona, Paris Saint-Germain,  gibi kulüplerin taraftar tokenlarını da listeliyor. Büyük ilgi gören bu taraftar kripto paraları ile sizler de işlem yapmak istiyorsanız Paribu iyi bir seçenek olabilir.

Bitcoin Balinaları 3 Milyar Dolar Değerinde Alım Yaptı! Bu Neye İşaret?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Havacılık Devi Emirates, Bitcoin Kabul Etmeye Hazırlanıyor

Suudi Arabistan haber ajansı Arab News tarafından bildirilene göre, Dubai merkezli Emirates, blockchain ve metaverse …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.