Ana Sayfa / Bitcoin / McAfee kripto para camiasına cezaevinden mektup yazdı
john mcafee'den bitcoin açıklaması
john mcafee'den bitcoin açıklaması

McAfee kripto para camiasına cezaevinden mektup yazdı

Advertisements

McAfee kripto para camiasına cezaevinden mektup yazdı.

Milyoner kripto meraklısı ve antivirüs uzmanı John McAfee, geçtiğimiz günlerde ABD’de vergi kaçırdığı suçlamaları nedeniyle İspanya’da göz altına alındı. McAfee, milyonlarca dolar kar elde ettiği iddia edilen kripto tanıtımlarına ilişkin de suçlanıyor. McAfee şu anda İspanya hapishanelerinde olsa da, kripto sektöründeki son gelişmelere ilişkin yorumda bulunmaktan geri kalmadı.

McAfee, PayPal’in Bitcoin duyurusuyla ilgili “PayPal’in kripto paraları kabul etmesi, dünya genelinde yeni bir kripto para yaygınlığı dalgasının sinyallerini veriyor. Devletlerin kripto paralara alışması gerekecek” yorumunda bulundu.

McAfee, 2017 yılında Bitcoin’in üç yıl içerisinde 1 milyon dolar değere ulaşacağı iddiasında bulundu ve Temmuz 2020’de bu iddiasıyla ilgili yalnızca şaka yaptığını söyledi. Varlık sınıfıyla ilgili görüşlerinin o zamandan beri değişip değişmediği sorulan McAfee, şöyle yanıtladı: “Birçok kişi kripto paraları asıl amacı olan almak ve satmak yerine hızlıca zengin olmak için kullanıyor.”

“Yakında kripto paraların kolay yoldan zengin olmak yerine işlemler için kullanıldığını göreceğiz. Bu nedenle özerl stablecoin GHOST’u geliştirdim.”

McAfee, Ghost ile ilgili işlere artık karışmasa da, ağın gizlilik projesinin bir parçası olmayı sürdürüyor.Milyoner iş adamı henüz ABD’ye teslim edilmedi ve Barselona’da tutuluyor.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Böyle tahmin görülmedi ! Ünlü Kahinden Bitcoin yorumu

Advertisements Böyle tahmin görülmedi ! Ünlü Kahinden Bitcoin yorumu. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.