Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / MeowSwap İle Bambaşka Bir Merkeziyetsiz Borsa (DEX) Deneyimi
Binance %20 İndirim

MeowSwap İle Bambaşka Bir Merkeziyetsiz Borsa (DEX) Deneyimi

Kripto para sektörünün tüm dünyada daha yaygın bir hale gelmesiyle merkeziyetsiz borsa (DEX) alanına olan ihtiyaç da artmış durumda. Bu sektöre bomba gibi bir giriş yapan MeowSwap tam da bu konuda kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için karşınızda. Şu anda sektörün ihtiyaçlarını üstlenebilmek için alanında deneyimli insanlar ile yola çıkan MeowSwap oldukça hoş bir temaya da sahip. Bu sayede kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatmak isteyen ekip bunun için hızlı bir çalışma sürecine başladılar.

MeowSwap Ön Satış Fırsatı!

28 Ağustos günü itibariyle ön satışa sunulan MeowSwap borsasının yerel token ürünü olan MeowToken an itibariyle bu ön satışa devam ediyor. Ancak yatırımcıların bu ön satışa katılabilmesi için 4 Eylül gününe kadar ellerini çabuk tutmaları hareket etmeleri gerekmekte.

MeowToken’i diğerlerinden ön satış kısmında ayıran bazı ayrıcalıklar mevcut. Bunların başında ise kayıt fiyatı ile ön satış fiyatının aynı olması gelmekte. Bu garantili satış fiyatı sayesinde yatırımcılar ön satış fırsatlarına korkmadan katılabilirler. Eğer sizler de ön satış ile MeowToken (MEOW) almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

Binance Smart Chain altyapısını kullanan MeowToken almak için kullanıcılar BNB kullanabilmekteler. Şu anda minimum satın alma değeri 1 BNB olan token büyük bir ilgi odağı konumunda.

MeowSwap’i Diğerlerinden Ayıran Farklar Neler?

Bildiğiniz üzere UniSwap gibi bu alanda hizmet veren birçok benzer sisteme sahip DEX bulunuyor. Ancak MeowSwap’i bunlardan ayıran en büyük özelliklerin başında Binance Smart Chain ağını kullanması gelmekte. Bu sayede kendisini diğerlerinden ayıran MeowSwap kullanıcılarına BNB teknolojisinin doruklarına erişim imkanı sunuyor. Tanıdığı bu ayrıcalık sayesinde çok daha hızlı bir şekilde işlem yapabilen MeowSwap “Kalmak, büyümek ve başarılı olmak için buradayız.” sözüyle de aslında bunu kanıtlamış durumda diyebiliriz.

Şeffaflık

Günümüzde kripto para yatırımcılarının borsalardan beklediği en büyük özellik şeffaf olmalarıdır. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına yapılan çalışmaların ve fonların insanlar ile paylaşılması bu noktada oldukça önemli. MeowSwap ekibi de tam olarak bu noktada insanların beklentilerini karşılamak için hazır olduklarını dile getiriyor. Bu sayede akıllarda hiçbir soru işaretine yer bırakmadan kendilerini DEX dünyasının enlerinden birisi noktasına getirmeye çalışmaktalar.

Adaletli Dağılım

MeowSwap sisteminin en dikkat çekici özelliklerinden birisi de adaletli bir şekilde topluluk arasında hak dağılımı yapılmasıdır. Diğer sistemlerdekinin aksine MeowSwap üzerinde her bir yatırımcı eşit oy hakkına sahip durumda. Balinaların zorbalığından diğer insanları koruyabilmek adına oldukça önemli olan bu durum şimdiden birçok yatırımcının güveninin kazanma noktasında büyük bir fark yaratmışa benziyor.

İnsanlara diğerlerinden çok daha farklı bir DEX deneyimi sunmak için kollarını sıyıran ekip Telegram grubu ve Twitter üzerinden insanları bilgilendirmeye devam ediyor. Şu anda on binlerce aktif yatırımcıyı bir araya toplamış olan Telegram grubu insanların proje hakkında daha detaylı bir bilgi edinebilmesini sağlamakta. Özellikle de grup içerisinde insanlara yardımcı olmak adına bulunan ekip üyeleri büyük bir avantaj. Sizler de bu ekip üyelerine proje hakkında aklınıza takılan soruları yöneterek soru işaretlerinin yok olmasını sağlayabilirsiniz.

MeowToken ile yield farm yapmak isteyen kullanıcıları diğerlerine göre çok daha avantajlı oranlar ve özellikler bekliyor. İlk olarak acil durum senaryolarında fonlarınıza erişebilmenize yarayan “Emergency Withdraw” özelliğinden bahsedelim. Bu özellik teknik bir sorun yaşanması durumunda yield farm ara yüzüne erişmekte güçlük çektiğinizde adeta hayat kurtaracak ve içinizin rahatlamasını sağlayacaktır. Söz konusu acil durum çekme özelliği sayesinde bir sorun yaşansa dahi fonlarınızı bscnscan.com üzerinden Masterchef kontrat ile kurtarma imkanınız bulunuyor. Bu gibi daha birçok yenilikçi teknolojiyi bünyesinde barındıran ve ince düşünülmüş detaylara sahip MeowSwap sistemini daha fazla incelemek için meowswap.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Kazakistan’da İnternetin Kesilmesi İle Madencilik Havuzlarında Ciddi Düşüş Görüldü

Orta Asya bölgesinde bulunan bir bağımsız devlet olan Kazakistan son günlerde gelen zam haberleriyle birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.