Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Metaloni İle Metaverse Ve Okyanusun Karanlık Sularında Savaşmaya Başlayın!
Binance %20 İndirim

Metaloni İle Metaverse Ve Okyanusun Karanlık Sularında Savaşmaya Başlayın!

BEP-20 tabanlı bir token projesi olan Metaloni ile okyanusun karanlık sularında sizler de savaşmaya başlayabilirsiniz! Son günlerde yükselen trend olan metaverse ve NFT alanında kendisini kanıtlamak isteyen Metaloni şu anda whitelist aşamasında.

Metaloni Whitelist ve Ön Satış

Şu anda whitelist başvurularını toplayan Metaloni (MTLN), kazananları 28 Aralık günü açıklayacak. Hemen ardından da “Public Sale” aşamasına geçilmesi planlanıyor. Whitelist aşamasında 1 MTLN=0.075 dolara satılacakken Public Sale aşamasında bu fiyat 0.1 dolara çıkacaktır. Sizler de whitelist aşamasına katılmak için metaloni.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

MTLN Token Kullanmak ve NFT Karakter Almak

Oyundaki ekosistem içerisinde çeşitli işlemlerde MTLN Token kullanılmaktadır. Binance Smart Chain üzerinde çalışan MTLN ile oyun içerisinde NFT karakterler satın alabilirsiniz. MTLN sahipleri ellerindeki token varlığını stake ederek NFT kart almaya hak kazanabilirler. Şu anda 6 ana karakter bulunurken ilerleyen süreçte ekip tarafından yeni karakterler de eklenecektir.

Metaloni (MTLN) Özellikler

Görevler: Oyun içerisinde günlük, haftalık veya aylık olarak çeşitli görevler bulunmaktadır. Oyuncular bu görevler sayesinde MTLN token kazanabilirler.

Kirala oyna ve AFK sistemi: Oyun içerisinde NFT karaktere sahip olan kişiler bu karakterlerini kullanamadıklarında diğer oyuncuların kullanmasına izin verebilir. Böylece oyuncular daha fazla karakter satın alabilirler veya diğer oyuncuların kullanmasına izin vererek daha fazla kazanç elde edebilir. Bu özellik ayrıca karakteri bulunmayan oyuncuların da MTLN token kazanmalarına olasılık tanıyacaktır.

PVP: Oyuncular karakterlerini kullanarak kendi arasında arena üzerinde düello yapabilirler.

Oynaması ücretsiz: Oyun içerisinde karakteri olmayan veya karakter kiralamayan kişiler de oynayabilirler. Bu kişiler için özel görevler hazırlanırken yine MTLN kazanmalarına da şans tanınmış olur.

NFT market alanı: NFT karakterlerin alınıp satılabileceği bir NFT market alanıdır. Burada kişiler diledikleri gibi karakter kiralayabilir, satabilir veya yeni karakterler alabilirler.

Diğer Token Ayrıntıları

Name: Metaloni
Symbol: MTLN
Network: BSC
Decimals: 18
Total Supply: 100,000,000 MTLN
Contract : 0x025578046e90d2d83a1e09b7103e450fdc70657f

Sizler de Metaloni stake ve farming modelleri ile kazanmak ve oyun oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detaylar için metaloni.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Kazakistan’da İnternetin Kesilmesi İle Madencilik Havuzlarında Ciddi Düşüş Görüldü

Orta Asya bölgesinde bulunan bir bağımsız devlet olan Kazakistan son günlerde gelen zam haberleriyle birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.