Ana Sayfa / Altcoinler / Milyar Dolarlık 2 Şirket Bu Altcoin’e Yatırım Yapacak!
Milyar Dolarlık 2 Şirket Bu Altcoine Yatırım Yapacak!
Milyar Dolarlık 2 Şirket Bu Altcoine Yatırım Yapacak!

Milyar Dolarlık 2 Şirket Bu Altcoin’e Yatırım Yapacak!

Son birkaç gündür yaşanan düşüş haberleriyle birlikte artık sektöre bu seviyelerden girecek kurumsal yatırımcı bulunamaz olmuştu. Birçok kurumsal yatırımcı şu anda giriş yapmanın tehlikeli olduğunu düşündüğü için ne yazık ki yatırımlarını ertelemekteler. Ancak gelen bir habere göre milyar dolar değerlerinde 2 farklı şirketin bir altcoine yatırım yapmak amacıyla güçlerini birleştirecekleri ortaya çıktı.

Deutsche Telekom ve  Andreessen Horowitz (a16z) Güçlerini Birleştiriyor

Avrupa’nın en büyük telekom şirketlerinden biri olan Deutsche Telekom ve Andreessen Horowitz (a16z) altcoin yatırımı için güçlerini birleştirme kararı aldı. Bu noktada yatırım yapmak için gözlerine kestirdikleri kripto para birimi ise Celo (CELO) oldu. Gelen bu haberin ardından CELO bir anda fırlayarak %10 değer kazanmış durumda. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 2.18 dolardan işlem görmekte olan altcoin birimi ödeme işlemlerinin daha az maliyetle yapılması için kullanılabilir. Bunun için kendi blockchain sistemlerini oluşturmak isteyen şirketler CELO altyapısından faydalanacak gibi görünüyor.

Cardano (ADA) Yöneticisinden Bitcoin Bizim Düşmanımız Açıklaması!

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Axie Infinity (AXS) Çıkışıyla Tekrardan Zirvede!

Axie Infinity (AXS) Çıkışıyla Tekrardan Zirvede!

Adından son aylarda sıkça bahsettiğimiz Axie Infinity (AXS) yaptığı çıkışla son 24 saatin en çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.