Ana Sayfa / Bitcoin / Milyar Dolarlık Fon Yöneticisinden “Yüz Güldüren” Bitcoin Tahminleri
Binance %20 İndirim

Milyar Dolarlık Fon Yöneticisinden “Yüz Güldüren” Bitcoin Tahminleri

Milyar Dolarlık Fon Yöneticisinden “Yüz Güldüren” Bitcoin Tahminleri

Küresel yatırım şirketi SkyBridge Capital’in kurucusu ve eski Beyaz Saray iletişim direktörü Anthony Scaramucci, Bitcoin’in kolayca dijital altın ve bir değer deposu haline gelebileceğini söylüyor.

SkyBridge Capital’in kurucusu: Kripto piyasasına yönelik 2 yıllık bir araştırma yaptım

Yeni bir röportajda Anthony Scaramucci, SkyBridge’in kripto paralar söz konusu olduğunda gerekli özeni gösterdiğini söylüyor. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

KRİPTO PARA ALANINDA İKİ YILLIK BİR ARAŞTIRMA YAPTIKTAN SONRA, BU ESNEKLİĞE SAHİP OLMAK İSTEDİM. BİZ KAYITLI BİR YATIRIM ŞİRKETİYİZ, BU NEDENLE SEC’E (MENKUL KIYMETLER VE BORSA KOMİSYONU) SIRF BUNU BELİRTMEK VE İZAHNAMEMİZE EKLEMEK İÇİN BAŞVURDUK. BU ŞEYLERE YATIRIM YAPACAĞIMIZA KARAR VERİRSEK, HERKES, YATIRIMCILARIMIZ VE SEC UYGUN ŞEKİLDE BİLGİLENDİRİLİR.

ABD Düzenleyicisi Kripto Para Ekosistemine Yönelik Kritik Bir Öneri Sundu

Anthony Scaramucci: Bitcoin dijital altın olabilir

Anthony Scaramucci, Bitco‘in dijital altın olabileceğini düşündüğünü açıklıyor. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BUNU BİR RİSK VARLIĞI VEYA ÇOK FAZLA DALGALANMA YÜKLÜ BİR VARLIK OLARAK GÖRMEMEK SİZİN İÇİN ÇOK DEĞİŞKEN OLABİLİR. BİR DEĞER DEPOSU OLABİLİR Mİ? “DİJİTAL ALTIN” OLABİLİR Mİ? EVET, ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM. KRİPTO PARA ALANINDA BİR UMUT OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. BİRAZ ESKİ KAFALIYIM, BU YÜZDEN HENÜZ BELİRLİ BİR KRİPTO PARAYA VEYA BELİRLİ BİR TÜRE BAĞLI KALMAYA HAZIR DEĞİLİM.

“Bitcoin Dünyanın En İyi Yatırımı Olacak!”: İşte Nedenleri...

SkyBridge yöneticisi: Kripto paralar meşru bir yatırım aracı

SkyBridge yöneticisi, kripto para biriminin meşruiyetine şüpheyle yaklaştıklarını, ancak bu durumun kendisi ve ekibi için, özellikle merkez bankaları tarafından uygulanan gevşek para politikaları nedeniyle değiştiğini belirtiyor. SkyBridge yöneticisi sonuç olarak, kripto paraların meşru bir yatırım olduğuna karar verdiğini belirtti. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BENİM İÇİN HER ZAMAN BÜYÜK SORU, ‘BU BİR LALE SOĞANI MI?’ VEYA “HİÇBİR ŞEY HAKKINDA ÇOK FAZLA ABARTILI BİR ŞEY Mİ YAPIYORUZ?” ANCAK SONUNDA, BEN VE YATIRIM YÖNETİMİ EKİBİM BURADA OLUMLU BİR ŞEYLERİN OLDUĞUNA VE GELECEKTE BİR DEĞER DEPOSU OLABİLECEKLERİNE KARAR VERDİK. ÇİNKİ FİAT PARA BİRİMLERİ, MERKEZ BANKALARI TARAFINDAN KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE SÜREKLİ MANİPÜLE EDİLİYOR.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Bitcoin Tarihindeki Rekor Zararlardan Biri Yaşandı

Kripto para piyasalarında yaşanan son büyük düşüşlerle birlikte tarihi bir rekor zararın da oluştuğu ortaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.