Ana Sayfa / Haberler / Milyarder Yatırımcı Bitcoin ve Altın Arasındaki Tercihini Açıkladı!
Bybit
Milyarder Yatırımcı Bitcoin ve Altın Arasındaki Tercihini Açıkladı!
Milyarder Yatırımcı Bitcoin ve Altın Arasındaki Tercihini Açıkladı!

Milyarder Yatırımcı Bitcoin ve Altın Arasındaki Tercihini Açıkladı!

Dallas Mavericks ekibinin sahibi konumunda olan milyarder yatırımcı Mark Cuban kripto para yatırımcılarının ilgisini çekecek açıklamalara devam ediyor. En son yaptığı açıklamada Bitcoin ve altın yatırımı arasında bir tercih yapan Cuban’a göre bu durumda kazanan taraf Bitcoin. Daha öncesinde BTC’yi eleştirmesiyle tanınan milyarder isim artık bu düşüncesinden vazgeçmiş gibi görünmekte. Kendisine göre yapılan kıyaslamaların birçoğunda Bitcoin daha iyi bir performansa sahip ve altından net bir şekilde üstün konumda.

Bitcoin Altından Daha Gelişmiş!

Kendisine ait Twitter hesabından konuya ilişkin açıklamalar yapan Mark Cuban Bitcoin’in altından daha iyi olduğu birçok özelliği paylaştı. Buna göre Bitcoin altından daha kolay transfer edilebilir ve çevrilebilir bir durumda. Söz konusu özellikleri düşününce günümüz şartlarında kripto para liderinin altına kıyasla birçok gelişmiş fonksiyona sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 32.845 dolardan işlem görmekte olan kripto para lideri son 24 saat içerisine %3’lük bir düşüş yaşadı. Geçtiğimiz gün yaşanan ağır düşüşün etkilerinin sürdüğü BTC şu anda toparlamaya çalışıyor.

Birçok Altcoin Yüzde 50 Değer Kazanarak Uçuşa Geçmiş Durumda!

 

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Ufak Bir Shiba Inu Yatırımıyla Yüzbinlerce Dolar Kazanan Kişi İşini Bıraktı

Ufak Bir Shiba Inu Yatırımıyla Yüzbinlerce Dolar Kazanan Kişi İşini Bıraktı

Popüler meme token projesi Shiba Inu ilginç hikayelere konu olmaya devam ediyor. Şimdi de bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.