Ana Sayfa / Analizler / Milyarder Yatırımcı Bitcoin’in 2 Ay İçinde Geleceği Seviyeyi Açıkladı
Binance %20 İndirim
Milyarder Yatırımcı Bitcoin'in 2 Ay İçinde Geleceği Seviyeyi Açıkladı
Milyarder Yatırımcı Bitcoin'in 2 Ay İçinde Geleceği Seviyeyi Açıkladı

Milyarder Yatırımcı Bitcoin’in 2 Ay İçinde Geleceği Seviyeyi Açıkladı

Kripto para dünyasında yakından tanınan milyarder yatırımcı Su Zhu Bitcoin’in 2 ay içinde geleceği seviyeyi takipçileri ile paylaştı. Aynı zamanda Three Arrows Capital kurucu ortağı ve CEO’su olan Zhu daha önce birçok başarılı tahminde bulunmuştu. Şimdi de kripto para lideri BTC için yaptığı tahminler yatırımcıların ilgisini çekmiş durumda.

Bitcoin 88.888 Dolar Olacak!

Takipçileri ile yukarıdaki gibi sade bir paylaşımda bulunan ünlü milyarder bu tahmini ile dikkatleri üzerine topladı. Daha öncesinde bu çıkış için birçok gerekçe sunan yatırımcının tahmin dayanağı ise piyasaların açgözlülükte olması. Bu da daha çok yatırımcının daha çok kripto para alacağı anlamına geliyor.

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle 48.860 dolardan işlem gören BTC son dönemlerde ünlü CEO’nun da dediği gibi güçlü bir isteğe maruz kalıyor. Birçok yeni kurumsal yatırımcının da oyuna dahil olması ile birlikte 2 ay içerisinde güzel bir sonuç çıkacağı umut edilmekte.

Avalanche (AVAX) Neden Yükseliyor? Yükselişe Geçmesinin Temel Sebepleri

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Ethereum Balinasından Yüz Milyarlarca Adet SHIB Alım Hamlesi

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Daha da Düşebilir mi? (7 Mayıs)

SHIB fiyatı, Nisan ayında başlayan düşüşü sürdürürken güçlü aşağı yönlü dinamikler gösteriyor. Hali hazırdaki düşük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.