Ana Sayfa / Altcoinler / Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta
Bybit
Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta
Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Bugün sabaha karşı büyük bir düşüş trendi içerisine giren kripto paralar birçok yatırımcıyı zarara uğratmış durumda. Özellikle de kripto para lideri Bitcoin’in düşüşüyle birçok coin de onu takiben dibi boylamış durumda. Ancak gelin görün ki bu iki altcoin tüm olanlara rağmen son 24 saatlik süreçte artıda olmayı başardı.

Quant (QNT)

Geçtiğimiz haftalarda adından sıkça söz ettiren Quant (QNT) bu gün de oldukça iyi bir performans sergiledi. Genel düşüşe rağmen ayakta kalan popüler altcoin birimi dünden bu yana yatırımcısına %10’a varan bir kazanç sunmayı başardı. Bu sayede 72.14 dolarlık değeriyle en büyük 70. kripto para birimi konumuna gelen QNT halen umut vermeye devam ediyor.

FTX Token (FTT)

Geçmişi çok da eskiye dayanmamasına rağmen iyi bir performans sergileyen FTX Token (FTT) bugün %6 oranında kazandırmayı başardı. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 26.09 dolar üzerinden işlem gören FTT için gözlerin kendisine çevrildiğini söylemek mümkün. Bu süreçte ticaret hacmini de önemli ölçüde arttıran kripto para birimi başarılı yükselişine devam ediyor.

Bitcoin (BTC) İçin Kırmızı Alarm! 30.000 Doların Altına İnildi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 15 Milyon Dolar Çaldırdı

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 12 Milyon Dolar Çaldırdı

Bir DeFi platformu olan pNetwork hack saldırısına uğramış durumda. Bu saldırıda 15 milyon dolar çaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.