Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Ocak Ayının En Çok Konuşulanı Ethereum (ETH) Oldu
Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Haftanın Son Gününde 2.750 Direncini Denemek İstiyor!
Ethereum (ETH) Haftanın Son Gününde 2.750 Direncini Denemek İstiyor!

Ocak Ayının En Çok Konuşulanı Ethereum (ETH) Oldu

ICO Analytics tarafından paylaşılan verilere göre Ocak ayının en çok konuşulan kripto para projesi Ethereum (ETH) oldu. Sosyal medya devi Twitter üzerindeki verileri ele alan bu grafiğe göre onu SHIB ve BTC takip ediyor. İşte detaylar..

Ocak Ayında Twitter’da Hangi Kripto Paralar Konuşuldu?

Paylaşılan verilere göre geçtiğimiz ay Twitter üzerinde en çok Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) ikilisi konuşuldu. Kripto para lideri Bitcoin’in 3. sırada bulunduğu listede SOL ve BNB ise sırasıyla 4 ve 5. sıraları paylaşıyor.

Kripto para piyasaları için oldukça farklı iniş ve çıkışlara sahne olan Ocak ayı yatırımcılar için çok da verimli geçmiş değil. Listeye göre en çok konuşulan kripto para olan Ethereum için de bu durumun geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak geçtiğimiz günlerde yaşanan çıkışla bir miktar toparlanan ETH haber yayın saatleri itibariyle 3.018 dolardan yatırımcıyla buluşuyor.

Sosyal Medya Kripto Paralar İçin Neden Önemli?

Günümüzde artık her geçen gün yeni bir kripto para projesinin üretilmesiyle birlikte bu projeleri duyurmak da önemli bir konu haline geldi. Hal böyle olunca da en az masraflı ve en kolay yollardan birisi olarak sosyal medya öne çıkıyor. Kripto paralar için en ideal platformlardan biri olan Twitter şu anda her ay milyonlarca paylaşımı bu sektör için üretmekte. Bu durum da o gün için gündeme gelen kripto para projesinin değer olarak da öne çıkmasına yardımcı olabiliyor.

Cardano (ADA) İçin Yükseliş Devam Edecek mi?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlıık ETH Yakıldı

Ethereum (ETH) İçin Yatırımcıları Neler Bekliyor? (15 Mayıs)

Geçen hafta, Ethereum (ETH) fiyatı, 2.165 dolara kadar gerileyen dramatik bir düşüşe tanık oldu. Sonuç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.