Ana Sayfa / Altcoinler / Önümüzdeki Hafta Takip Edilmesi Gereken 2 Altcoin!
Bybit
Önümüzdeki Hafta Takip Edilmesi Gereken 2 Altcoin
Önümüzdeki Hafta Takip Edilmesi Gereken 2 Altcoin

Önümüzdeki Hafta Takip Edilmesi Gereken 2 Altcoin!

Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler birçok altcoin projesi için olumlu bir etki yaratmış durumda. Hal bu olunca da birçok altcoin şu anda önemli bir yükseliş içerisinde. Ancak yatırımcılar bu hareketlilik içerisinde takip edilmesi gerekenlerin hangisi olduğu noktasında sorun yaşayabiliyor. Bizler de sizin için takip edebileceğiniz 2 altcoin tavsiyesi hazırladık..

1- Holo (HOT)

Daha öncesinde birçok kez önemli koşular yaparak adından sıkça söz ettiren Holo (HOT) listemizde yer alıyor. Şu anda 0.009735 dolardan işlem gören HOT dünden bu yana ufak bir artış yaşadı. Şu anda Binance üzerinde işlem gören HOT için Coinbase gibi borsalarda da listelenme ihtimali konuşuluyor. Eğer bu durum gerçekleşirse önemli bir koşu yaşanması oldukça muhtemel olacaktır. Bu yüzden sizler de proje hakkında haberleri takipte kalarak fırsatları yakalamaya çalışabilirsiniz.

2- Flow (FLOW)

Flow ağının bir ürünü olan FLOW ekosistem içerisinde oldukça önemli bir yere sahip. Daha çok yeni nesil oyunlar, uygulamalar ve bunların altyapısında kullanılmak için oluşturulacak dijital varlıkların altyapısında kullanılabilir. Bu yönüyle oldukça iyi bir teknolojiye sahip olan FLOW şu anda 18.87 dolarlık bir değere sahip. Ancak önümüzdeki hafta Bitcoin’deki duruma da bağlı olarak bir 22 dolar denemesi yapılabilir.

Bitcoin ETF Onayı Hakkında Sevindiren Gelişmeler

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.