Ana Sayfa / Altcoinler / Pasif Gelir Sağlayan Stake Değeri Yüksek Altcoinler
Pasif Gelir Sağlayan Yüksek Stake Değerli Altcoinler2

Pasif Gelir Sağlayan Stake Değeri Yüksek Altcoinler

Günümüzde zengin olmak ve zengin yaşamak için  bir şey yapmanız gerekiyor. O da pasif gelir, eğer zengin olmak istiyorsanız kendinize bir pasif gelir yaratmanız gerekiyor. Pasif gelir, siz uyurken bile size para kazandıran, başlarda biraz emek ile veya sadece sermaye ile kurulabilen gelir modelinin adıdır. Bu gelir modeli kripto paralarda da kullanılmaktadır. Kripto paralar ile siz de pasif gelir elde edebilirsiniz. Kripto paralarda ki pasif gelirlere Proof of Stake denmektedir. Bu bir nevi faiz gibidir, ancak sadece kripto paranıza göre ödenir.

Örneğin yıllık %12 staking tahhahüt eden bir coinden 100 adet aldığınızda size 1 yıl sonra 12 coin ödeyecektir. Yani yeniden coin almadan para veya emek harcamadan coin kazanabilirsiniz. İşte en yüksek staking değeri olan altcoinler,

IOST

IOST 82 milyon 270 bin dolarlık piyasa değeriyle büyük bir altcoindir.  Şuanda 0,00686 $ fiyatı ile piyasada işlem görmektedir.  Yıllık staking değeri %11,73’tür.  Minumum alım 1000 adettir. Bu coin hali hazırda fiyatı da düşük seviyelerde seyrediyor yani her an yükselebilir. En az 1000 tane alabilirsiniz, ancak fiyat zaten çok düşük olduğu için 1000 adet fiyatı 6,8 dolar civarı yapmaktadır. 1000 coin aldığınızda sene sonunda 117 coin kazanabilirsiniz.

KUCOIN SHARES

Kucoin Shares 152 milyon dolar büyüklüğünde bir market çapına sahip. Piyasada 1,74 dolar fiyatı ile işlem görüyor. Şuanda almaya çok müsait bir coin. Yıllık staking değeri ise %17,45. En az 6 adet almanız gerekiyor. 1000 adet coin aldığınızda yıl sonunda 174 coin kazanabiliyorsunuz.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Bitcoin'deki Yükseliş Altcoinleri Nasıl Etkiledi

Bitcoin’deki Yükseliş Altcoinleri Nasıl Etkiledi?

Kripto para lideri Bitcoin son birkaç gündür istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor, peki Bitcoin’deki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.