Ana Sayfa / Bitcoin / PayPal’ın Bitcoin Ticareti ABD’de Hayata Geçiyor
paypal-btc haberleri

PayPal’ın Bitcoin Ticareti ABD’de Hayata Geçiyor

Advertisements

PayPal’ın Bitcoin Ticareti ABD’de Hayata Geçiyor.

Müşteriler, başlangıçta açıklanan 10.000 $ yerine haftada 20.000 $’a kadar işlem yapabilecekler. Perşembe günü, PayPal’ın kripto ticareti ve ödemeleri, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm uygun müşteriler için hayata geçti.

Duyuruda Neler Var?

Güncellenen duyurusuna göre PayPal, ABD Ticaretinde kripto para kullanmak isteyen müşteriler için bekleme listesini sona erdirdi. Limit değiştirildi. Başlangıçta duyurulan 10.000 $’lık limit şimdi 20.000 dolara çıkarıldı.

PayPal nihayetinde küresel olarak 26 milyon trader için kripto ödemelerini kullanıma sunmayı planlıyor.

Bir temsilci yaptığı açıklamada PayPal’ın, ABD’li müşterileri önümüzdeki günlerde kripto hizmetlerinin genel kullanılabilirliği konusunda bilgilendireceğini söyledi.

Kripto Alanına Kaçınılmaz Yönelim

PayPal CEO’su Dan Schulman, kriptoyu desteklemeye geçişin, kripto para birimlerine doğru “kaçınılmaz” bir yönelim anlamına geldiğini ifade ediyor.

Venmo’daki kripto para ödemelerinin yanı sıra, çok beklenen küresel hizmetlerin 2021’in başında piyasaya sürülmesi bekleniyor. PayPal başlangıçta kriptoyu üç hafta önce entegre etme planlarını duyurdu. Duyuru, BTC fiyatında bir artışa yol açmıştı.

PayPal, kripto para hizmetlerinin bir parçası olarak, ABD’deki en şahin alt ulusal finansal düzenleyicilerden biri olan New York Finansal Hizmetler Departmanından ilk şartlı Bitlicense’i aldı.

Birçokları, PayPal’ın kripto hizmetlerinin şartlarının, paraların satın alınmasını gerektireceğini belirtti. Platform, büyük olasılıkla düzenleyicilerle kripto hizmetlerini böylesine geniş bir kullanıcı tabanına getirme konusundaki uzlaşmasının bir parçası olarak ayrılamaz durumda.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Bitcoin'deki Sert Düşüş Bile Korkutmaya Yetmedi

Kritik Yorum: Bitcoin’den Değil, Bundan Korkmalısınız!

Advertisements Kritik Yorum: Bitcoin’den Değil, Bundan Korkmalısınız! Ünlü ekonomist Daniel Lacalle, merkez bankalarının endişelenmesi gereken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.