Ana Sayfa / Bitcoin / Peter Brandt’ten Sert Düzeltme Yorumu
Bybit
Litecoin için yükseliş tahmini
Litecoin için yükseliş tahmini

Peter Brandt’ten Sert Düzeltme Yorumu

Bitcoin ve altcoinlerin geleceğine yönelik tartışmalar devam ederken Mart 2020 döneminden beri yükselişte olan hızı rekorlarla tazelendi. BTC ve diğer altcoinler bugüne kadar yaklaşık %1200 oranında değer kazanmayı başarırken son bir ayda bazı borsaların kapanması ve olumsuz olayların yaşanması sonucunda değer kaybı yaşanmaya başladı. En yüksek 64.800 dolar civarını test eden kripto paraların daha da yüksek rakamları test edeceği konusunda çok fazla görüş olmasına karşılık Peter Brandt’tan korkutan bir uyarı geliyor.

Yükselmesini Beklerken

BTC ve altcoinlerin salgın dönemlerinde daha da parlayan yıldızı oldukça yüksek rakamlara ulaşmasını, hatta altcoinlerin daha çok değerlenmesine neden olurken yatırımcıların ortak yönde beklentileri de oluşmaya başladı. Yeniden yükselme trendinde olan paraların yönünün yukarı yönlü olacağı konusunda paylaşımlar devam ederken birçok konudaki farklı yorum ve analizleri ile şaşırtan Brandt’tan yatırımların tadını kaçıracak bir yorum geldi. Öngörülerine göre yatırım yapmaya devam eden analist yatırımcıların sert durumlara hazır olmasını istedi.

Boğa Piyasası Uyarısı

Analistten gelen yorumlara göre devam eden yükselişlerin kısa zaman içinde sonlanmasını beklemek gerekiyor. Çok sert bir düzeltme geleceğini ve bu nedenle oluşacak ayı piyasasında para kaybetmemek için dikkatli davranmanın zorunlu olduğunu da vurguluyor.

Birikimlerin Kaybolması

Yaşanması olası gördüğü durumla alakalı yatırımcıların dikkatli olmaması durumunda geleceğe dair tüm birikimlerini hatta miraslarını bile kaybedecekleri yönünde sert yorumları da bulunuyor. Hatta bu zaman diliminde gerçekten bu işten anlamayanların, acı karşısında direnci olmayanların ve kaldıraçlı işlem yapanların en kötüsü ile karşı karşıya gelmesinin beklenen son olduğunu da açıklıyor.

Son Değerlendirmeler

Şuan yapılan değerlendirmelerde hale %1-2 oranında yükselişini devam ettiren kripto paraların geleceğine dair analistin öngörülerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merak ediliyor.

 

 

Hakkında demir

Farklı Makaleler

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) 1 yıl önceki değerinden 4 kat daha ileride. Bu verilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.